PiS-anki, czyli prezes Jarosław Kaczyński robi sobie jaja!

2014-04-17 4:00

Każdy sposób jest dobry, by ocieplić wizerunek. Prezes PiS Jarosław Kaczyński (65 l.) podczas niecodziennej konferencji prasowej malował wielkanocne pisanki.

Jarosław Kaczyński pokazał i opowiadział przy okazji czym, według niego, jest prawdziwa polska tradycja.

 

- Ten stół jest symbolem naszej wspólnoty. Ale jest także symbolem naszego przywiązania do naszej wiary. Jest tak, jak święta Wielkanocy, symbolem odrodzenia, symbolem nadziei, symbolem wiary w zmianę na lepsze - zaczął swoje wystąpienie Kaczyński. - Zdecydowania większość Polaków jest przywiązana do tradycji i do wiary. My, właśnie tacy Polacy, stanowimy to polskie centrum. Nie dajmy się nabierać na lewicowe i liberalno-populistyczne eksperymenty - mówił Kaczyński. Nie sprecyzował jednak, jakie dokładnie eksperymenty ma na myśli.
- To my jesteśmy głównym nurtem i możemy powiedzieć: dość różnego rodzaju eksperymentów! Przy tej okazji wobec zbliżających się świąt trzeba też powiedzieć lewicowym i liberalnym eksperymentatorom: odrzucamy całą zepsutą klasę polityczną! - mówił.

 

- Ten stół jest symbolem naszej wspólnoty. Ale jest także symbolem naszego przywiązania do naszej wiary. Jest tak, jak święta Wielkanocy, symbolem odrodzenia, symbolem nadziei, symbolem wiary w zmianę na lepsze - mówił Jarosław Kaczyński na nietypowej konferencji prasowej. - Zdecydowania większość Polaków jest przywiązana do tradycji i do wiary. My, właśnie tacy Polacy, stanowimy to polskie centrum. Nie dajmy się nabierać na lewicowe i liberalno-populistyczne eksperymenty. To my jesteśmy głównym nurtem i możemy powiedzieć: dość różnego rodzaju eksperymentów!

Tak to jest z prezesem... nawet jaja robi na poważnie.

Czytaj: Będzie nowe ministerstwo? Chce go Jarosław Kaczyński

Polub se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany