Piotr Zgorzelski rozgryzł Kaczyńskiego! Przed każdą kampanią to robił [Express Biedrzyckiej]

i

Autor: SE Piotr Zgorzelski rozgryzł Kaczyńskiego! "Przed każdą kampanią to robił" [Express Biedrzyckiej]

Express Biedrzyckiej

Piotr Zgorzelski miażdży pomysł powstania komisji ds. polityki energetycznej. "To jedna wielka bzdura"

2022-11-29 9:21

Polityk PSL Piotr Zgorzelski w "Expressie Biedrzyckiej" zapytany o pomysł powstania komisji ds. polityki energetycznej, nie gryzł się w język: - To syndrom oblężonej twierdzy, końca drugiej kadencji. Ta komisja niczego nie wyjaśni, a najgorsze, że w sytuacji zagrożenia wojennego i drożyzny wyskakują z takimi bzdurami - ocenił wprost polityk PSL.

Piotr Zgorzelski został zapytany w "Expressie Biedrzyckiej" o poniedziałkową (28.11) konferencję prasową Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego, w czasie której, poruszony został temat powołania komisji ds. polityki energetycznej, która ma rozszyfrować, co się działo w temacie polityki energetycznej już od 2007 roku. Czemu ma służyć ta komisja, co wyjaśnić, i czy Tusk był "rosyjskim szpiegiem" zapytała Biedrzycka, nawiązując do retoryki władzy. Zdaniem Zgorzelskiego to wszystko bzdura: - Teza jest prowokacyjna, ale wszyscy przytomni wiedzą, że to jedna wielka bzdura. To syndrom oblężonej twierdzy, końca drugiej kadencji. Ta komisja niczego nie wyjaśni, a najgorsze, że w sytuacji zagrożenia wojennego i drożyzny wyskakują z takimi bzdurami - powiedział wprost polityk PSL. Co to wszystko może dać Prawu i Sprawiedliwości? - To utwardzanie elektoratu - ocenił krótko polityk. 

W rozmowie pojawił się również temat "trzeciej kadencji PiS". Zdaniem Zgorzelskiego, Kaczyński nie ma strategii, która mówi, co robić, jeśli PiS przegra: - PiS nie musi mieć większości do sprawowania władzy - powiedział, a zapytany o nasz najnowszy sondaż partyjny odparł na temat wyniku PSL: - Trzymam się trendów, nie ma dnia bez sondaży, musimy chyba wyciągać średnie. (...) Nikt nie pyta o przekroczenie progu, bardziej ważne jest to, czy mamy propozycję dla wyborców. 

Podwyżki cen energii dobiją polski biznes?

Szymon Hołownia bije na alarm. Posłuchaj rozmowy!

Listen to "Ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała - Szymon Hołownia. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany