Piękna Magda Łucyan

i

Autor: INSTAGRAM/magda_lucyan Piękna Magda Łucyan

Piękna reporterka „Faktów” jak miss mokrego podkoszulka! Co za widoki

2022-04-20 10:31

Stali widzowie „Faktów” na pewno mają swoich ulubionych prowadzących oraz dziennikarzy, którzy przygotowują dla nich materiały o najważniejszych wydarzeniach politycznych, jak i społecznych. Jedną z reporterek TVN jest Magda Łucyan, która powala urodą.

Magda Łucyan jest jedną z najmłodszych osób w ekipie „Faktów”. Urodziła się w 1991 w Warszawie, a pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała już w wieku 16 lat. Wówczas odbywała praktyk iw Radiu Zet. Gdy zdała maturę w 2010 roku została reporterką tego radia, a dwa lata później przeniosła się do stacji TVN, gdzie tworzy materiały dla „Faktów”. Po raz pierwszy pokazała się antenie w lipcu 2013 roku. W tym samym roku skończyła także licencjat z filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Magda Łucyan jest także autorką programów „Obóz, Getto, Sierpień ’80” i „Rozmów o końcu świata”. Na swoim koncie ma także dwie książki: „Powstańcy. Ostatni świadkowie walczącej Warszawy” oraz „Dzieci getta. Ostatni świadkowie zagłady”. Przed kamerami zawsze jest bardzo profesjonalna i poważna, prywatnie jednak często się śmieje, co widać w jej mediach społecznościowych. Uwielbia też podróże. Na jej profilu na Instagramie można ją poznać z zupełnie innej strony – ubraną w krótkie szorty czy idącą po plaży w przemoczonej koszuli. Zjawiskowa blondynka zachwyca długimi, naturalnie jasnymi włosami i niebieskimi oczami. Widać, ze w jej przypadku talent dziennikarski łączy się z urodą!

Sprawdź: Olejnik bardzo rzadko pokazuje partnera. Jest od niej sporo młodszy, zobacz kim jest i jak wygląda [ZDJĘCIA]

W naszej galerii możesz zobaczyć Magdę Łucyan niczym miss mokrego podkoszulka.

Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE