Paweł Szramka ma koronawirusa. Niedawno się szczepił

2021-10-05 22:33

Paweł Szramka przekazał na swoim Twitterze bardzo poważną informację na temat swojego zdrowia. Jak się okazało, poseł koła parlamentarnego Polskie Sprawy zachorował na koronawirusa. Powiedział, jakie ma objawy i jak się czuje.

Paweł Szramka postanowił podzielić się w mediach społecznościowych swoim wynikiem testu na Covid-19. - Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Pomimo szczepienia w sierpniu, bydlak mnie dopadł. Straciłem węch, dlatego zrobiłem test, ale ogólnie czuję się dobrze. Zaczynam kwarantannę. Trzymajcie się zdrowo! – napisał. W komentarzach pojawiło się wiele życzeń powrotu do zdrowia, w tym od Krzysztofa Śmiszka. Warto pamiętać, ze żadna szczepionka nie chroni w 100% przed zachorowaniem na Covid-19, jednak zdecydowanie zmniejsza ryzyko hospitalizacji, a nawet zgonu w wyniku tej choroby. Osoby w pełni zaszczepione rzadziej też przechodzą koronawirusa w sposób ciężki. - Udział osób zaszczepionych w nowych zakażeniach wynosi 0,9 proc., czyli 99,1 proc. nowych zakażeń to są ludzie niezaszczepieni - informował pod koniec września minister zdrowia Adam Niedzielski. Wówczas podkreślał, że osoby przebywające obecnie w szpitalach to osoby w 99% niezaszczepione. Zwrócił także uwagę, że najmniej jest zakażonych jest seniorów czyli tych, którzy są przeważnie zaszczepieni. - W tej chwili dominującą grupą wśród zakażonych są osoby poniżej 70. roku życia - mówił.

Zobacz: Wyciekły numery telefonu Schreibera, Pawłowicz, Ziobry i wielu innych polityków. Jest afera!

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Piotr Szramka chciał zostać wolonatriuszem w schronisku.

Sonda
Chorowałeś na Covid-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE