Paweł Kukiz, 2015r.

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Paweł Kukiz, 2015r.

Szok

Paweł Kukiz ma dość! Puściły mu nerwy i przygadał internautce. Przesadził?

2022-08-11 9:20

Lider Kukiz’15 i były wokalista rockowy Paweł Kukiz słynie ze swoich mocnych wypowiedzi. Polityk rzadko gryzie się w język, ale tym razem naprawdę puściły mu nerwy! Bardzo ostro odpowiedział na post internautki. Czy jego odpowiedź była za ostra?

Paweł Kukiz jest jednym z bardziej kontrowersyjnych polityków w polskim Sejmie nie tylko ze względu na swoją muzyczną przeszłość, ale też swoje wypowiedzi. Często z jego ust padają surowe opinie i pomysły wzbudzające emocje, jak na przykład propozycja, by padać posłów alkomatem przed wstąpieniem na sejmową mównicę. Mocne komentarze w wykonaniu Pawła Kukiza raczej mało kogo dziwią, tym razem jednak naprawdę się zdenerwował. Wszystko przez wpis użytkowniczki Twittera, która słynie z dosanych postów na temat polityki.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK PAWEŁ KUKIZ WIÓZŁ DARY DLA UKRAINY

- Kukiz twierdzi, że dostał już propozycje startu list PiSu. Niech idzie. Szmata – napisała.

Tego dla Pawła Kukiza było już za wiele. Postanowił odpowiedzieć internautce w podobnym tonie.

Sprawdź: Dziwne wpisy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nikt nie wie, o co chodzi

- Pod tweetem podpisywać się nie trzeba, bo nazwisko jest przy avatarze ale skoro już, to zapytam - Szmata to Pani panieńskie nazwisko czy ksywka z liceum? – odpisał w komentarzu.

Warto przypomnieć, że użytkowniczka Twittera zapewne piła do słów samego zainteresowanego, który stwierdził kiedyś, że „jeśli zostanę politykiem, naplujcie mi w twarz i nazwijcie mnie szmatą”. Wiele osób cytowało te słowa, gdy w 2021 roku Paweł Kukiz najpierw głosował przeciw lex TVN w Sejmie, a po przerwie w reasumpcji głosowania był już za.  Niektórzy uznali, że musiał wówczas zostać przekupiony przez PiS i zdradził własne poglądy. Najwidoczniej miarka się przebrała i lider Kukiz’15 nie zamierza więcej pozwalać na takie komentarze pod własnym adresem. Przesadził?

Sonda
Jak oceniasz karierę polityczną Pawła Kukiza?
Sedno Sprawy - Paweł Kukiz