Andrzej Duda u taty

i

Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Andrzej Duda u taty

Andrzej Duda wpadł do rodziców na imprezę! Jeden szczegół u Agaty może się nie spodobać w PiS [MAMY ZDJĘCIA]

2021-02-02 5:10

Choć obowiązków prezydenckich Andrzej Duda (49 l.) ma sporo, to dla rodziców w Krakowie zawsze znajdzie czas! Para prezydencka zawitała w weekend do prof. Jana Tadeusza Dudy (72 l.) i jego żony Janiny (72 l.), aby nadrobić rodzinno – towarzyskie zaległości!

- Prezydent stara się kiedy tylko może odwiedzać swoich rodziców w Krakowie. Wszyscy wtedy bardzo się cieszą, że mogą się zobaczyć i spędzić miło czas w gronie rodzinnym. Bardzo często jest też jednak tak, że prezydent nie może z racji obowiązków odwiedzić rodziców. Wtedy dzwoni do nich i ucinają sobie miłą pogawędkę przez telefon – opowiada nam osoba z otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy. A jak widać na naszych zdjęciach, wszyscy doskonale się bawili! Andrzej Duda mimo pandemii i trudnej sytuacji w Polsce znalazł chwilę, aby osobiście zobaczyć, jak czują się i w jakiej kondycji są jego rodzice. Podczas rodzinnego spotkania uwagę zwracała też niewątpliwie Agata Duda (49 l.). Pierwsza dama miała bowiem na torbie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tymczasem ojcu prezydenta, co widać na zdjęciu, nie udało się rzucić palenia. Dobra wiadomość jest jednak taka, że nie puszczał dymka przy synu tylko wychodził na balkon. - Konserwatywnie ograniczam palenie, czyli jeden papieros dziennie mniej będę palił – powiedział nam niedawno Jan Tadeusz Duda.

NIE PRZEGAP: Marta Kaczyńska przyłapana w pracy. Nie zgadniesz, kto jej towarzyszył!

Andrzej Duda wpadł do rodziców na imprezę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE