Michał Celeda

i

Autor: Youtube.com/Onet Rano Michał Celeda

Dramat polskiego dziennikarza. Drży o życie żony, potrzebne pieniądze

2021-09-22 18:50

Michał Celeda przechodzi trudne chwile. Jego ukochana żona choruje na nowotwór złośliwy. Potrzebne są pieniądze na leczenie, a dziennikarz utworzył specjalną zbiórkę. Sytuacja jest na tyle poważna, że zwrócił się do internautów z prośbą o wsparcie finansowe. Podzielił się także poruszającą historią na temat ich związku.

Michał Celeda zmuszony był poprosić słuchaczy, dziennikarzy i internautów o wpłaty na zbiórkę, którą utworzył. Jego życiowa partnerka walczy z rakiem, a koszt jej nierefundowanej terapii wynosi 435 tys. zł. To ogromna suma, jaka potrzebna jest do uratowania życia chorej kobiety. Para jest w związku małżeńskim od ponad 20 lat. Diagnozę usłyszała w 2017 roku, jednak byli zawzięci i walczyli. - Wzięliśmy to na klatę i zaczęliśmy działać. Operacje, długa i wyczerpująca chemioterapia, radioterapia i po roku informacja - czysto! To była ogromna nagroda za jej wolę walki - pisał na Facebooku dziennikarz. Niestety na początku tego roku nastąpił nawrót, mimo że miało być już dobrze. Przy okazji Celeda podzielił się historią ich miłości we wpisie. Na pierwszą randkę zaprosił ją na pizzę. - Mam to szczęście, że o swojej żonie mogę powiedzieć, że jest moim najlepszym przyjacielem… - opisywał. Zbiórka natychmiast rozprzestrzeniła się w sieci. - Mam na imię Monika. Kocham życie. Dlatego potrzebuję wsparcia jak nigdy dotąd. Cały mój 2017 rok to pozbywanie się potrójnie ujemnego nowotworu piersi (TNBC). Przeszłam operacje: wycięcia guza z piersi i przerzutów do pachowych węzłów chłonnych; by chwilę później zacząć długą, męczącą chemio i radioterapię. Intensywne leczenie doprowadziło do niesamowitego wycieńczenia organizmu. Przetrwałam dzięki bliskim i determinacji - czytamy w opisie zbiórki. Zachęcamy do wsparcia pod tym linkiem.

Super Raport 22.09 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator, były szef NIK, dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Maciej Wąsik
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany