Oskar Szafarowicz

Młody działacz PiS dostał państwową fuchę. Tak zareagował na falę hejtu

2023-02-08 8:19

Oskar Szafarowicz to 22-letni działacz Forum Młodych PiS, który znany jest z profilu "Okiem Młodych". Jest bardzo aktywny na mediach społecznościowych, niedawno wygrał także odcinek teleturnieju "Giganci Historii" w TVP Historia, gdzie zgarnął 20 tysięcy złotych. Okazał się najlepszy z Polski Sasów. Szafarowicz od 1 lutego pracuje jako młodszy specjalista ds. promocji w Krajowym Zasobie Nieruchomości.

Młody działacz Prawa i Sprawiedliwości słynie z tego, że w internecie atakuje zaciekle partię Donalda Tuska. Na opozycji nie zostawia suchej nitki. Jest studentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego i absolwentem słynnego warszawskiego liceum im. Stefana Batorego. Razem z Wiktorią Mielniczek oraz Kamilem Kaniukiem z Solidarnej Polski, założyli profil "Okiem Młodych".

Instytucja, w której zaczął pracować Oskar Szafarowicz powstała w 2017 roku i jej głównym zadaniem jest "realizowanie obowiązku prowadzenia przez władze publiczne polityki sprzyjającej zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych". 22-latek jako młodszy specjalista ds. promocji zajmuje się głównie pisaniem na Twitterze, gdzie dodaje wpisy wychwalające rząd, a w szczególności Ministerstwo Edukacji i Nauki - czytamy na WP.pl.

- Oskar Szafarowicz nie jest zatrudniony w pełnym wymiarze godzin, a godziny jego pracy są ruchome, grafik ustalamy na bieżąco w zależności od aktualnych potrzeb. Nieprawdziwa jest zatem Pana teza, jakoby Pan Oskar Szafarowicz w godzinach pracy zajmował się publikowaniem treści będących polityczną propagandą jednego z ugrupowań politycznych, gdyż godziny pracy Pana Oskara nie są Panu znane. Jeśli chodzi o prywatne poglądy naszych pracowników oraz to, czym zajmują się w czasie wolnym od pracy, ingerowanie w tę sferę z całą pewnością nie jest i nie powinno być rolą żadnego pracodawcy - poinformował dziennikarza Wirtualnej Polski Krajowy Zasób Nieruchomości.

Okiem Młodych opowiedzieli o swoich przeżyciach u Marianny Schreiber. „Byłem śledzony”

Po wypłynięciu informacji na Szafarowicza wylała się fala hejtu. Młody działacz PiS od razu na nią zareagował. - Drodzy hejterzy, czytałem już o „PiSowskim śmieciu”, „wywaleniu ze studiów gwiazdy PiSdzielstwa”, „eliminacji PiSlamisty” Nie zatrzymacie mnie! Kochani Prawi, będę walczył o zwycięstwo obozu patriotycznego, już niedługo ruszam z ważnymi projektami medialnymi - działamy - napisał na Twitterze.

Marianna Schreiber - MAM TEGO DOŚĆ - HiT

PiS traktuje publiczne pieniądze jak PRYWATNY BANKOMAT?

Europoseł Lewicy ostro o partii Kaczyńskiego! POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.