Tak się zmieniała Ola Kwaśniewska

i

Autor: Mateusz Jagielski

Ola Kwaśniewska zaczęła nowy etap w życiu. To niewiarygodne, jak się zmieniła!

2021-03-08 18:49

Ola Kwaśniewska pozostaje ulubioną „pierwszą córką” Polaków. Jedyna pociecha Aleksandra Kwaśniewskiego zdobyła serca ludzi dzięki swej skromności, oraz wielkiemu poczuciu humoru. Wraz z mężem Kubą Badachem od lat tworzy ponadto jedną z najbardziej sympatycznych znanych par. Tymczasem Ola właśnie zaczęła nowy etap w życiu. Patrząc na zdjęcia, aż ciężko uwierzyć jak się zmieniła. Tylko spójrz!

Ola i Kuba udzielili ostatnio wywiadu, który ukazał się w programie „Dzień Dobry TVN”. Opowiedzieli między innymi o pracy nad utworem „Liczy się tylko to” z disneyowskiego filmu "Co w duszy gra". Piosenkę wykonał małżonek Kwaśniewskiej, natomiast nad słowami pracowali razem. Wygląda na to, że właśnie dzięki muzyce Ola otworzyła nowy etap w życiu. Chyba niebawem była prezydentówna będzie mogła się mianować oficjalnie twórczynią tekstów. To bowiem kolejna piosenka, do której słowa napisała. A warto wspomnieć, że córka Aleksandra Kwaśniewskiego ma zdolności pisarskie, bowiem przez lata pracowała jako dziennikarka. Najwyraźniej przyszedł teraz czas, by swe umiejętności wynieść na wyższy poziom. Przy tym warto zauważyć, jak przez lata zmieniała się Ola Kwaśniewska. Ola-tekściarka wygląda zupełnie inaczej niż Ola z przeszłości. Żona Kuby Badacha zmieniła fryzurę, ufarbowała włosy na jasny blond i wyraźnie schudła.

NIE PRZEGAP: Niebywały sukces Beaty Szydło! Właśnie podano radosną wiadomość, gratulacje

Express Biedrzyckiej - Joanna Senyszyn: Polki muszą dziś walczyć o prawa człowieka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE