Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Podlewski

Ola Kwaśniewska o świadomej BEZDZIETNOŚCI. "Mam ogromną nadzieję"

2021-09-19 17:52

Ola Kwaśniewska należy do osób, które pilnie strzegą swojego życia prywatnego i niewiele pokazują w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich powróciła do świata show-biznesu jako współprowadząca „Miasto Kobiet”, udzieliła też wywiadu, w którym mówiła o macierzyństwie. Teraz przerywa milczenie!

Ola Kwaśniewska postanowiła zamieścić na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym odwołuje się do ostatniego odcinka „Miasta Kobiet”. Rozmawiała w nim z kobietami, które nie planują macierzyństwa. Jak sama przyznała, odzew widzów był ogromny. - Cały czas przekopuję się przez wiadomości od Was i wzruszam się, i przejmuję na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć – napisała. Jak widać temat jest bardzo ważny dla wielu kobiet, które świadomie nie decydują się na posiadanie dzieci. Ola Kwaśniewska chce, aby takie podejście było traktowane przez innych jak coś zwyczajnego. - Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście – stwierdziła w poście.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała! Padły szczere słowa o macierzyństwie

Dla zwrócenia uwagi dodała fotografię, na której trzyma na rękach bobasa, a obok niej stoją nieco starsi chłopcy. Fanki są zachwycone. „Cieszę się na ten głos”, „Pani Olu, dziękuję za temat” – czytamy w komentarzach wśród licznych serduszek.

Sonda
Lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?
Tak mieszka Aleksander Kwaśniewski. Niewiarygodnie piękna rezydencja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają