Kinga Duda, Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: VIPHOTO/EAST NEWS, Jakub Kamiński/EAST NEWS

Ola Kwaśniewska nie gryzła się w język. Podsumowała Kingę Dudę w ostrych słowach

2021-08-31 11:27

Aleksandra Kwaśniewska udzieliła wywiadu Plotkowi, gdzie m.in. podzieliła się swoją opinią nt. Kingi Dudy. Porównała ją do siebie i opowiedziała, że w pewnych kwestiach by się wstrzymała i nie podjęła takich kroków, jak córka obecnego prezydenta. Szczera w swojej wypowiedzi, przedstawiła zupełnie inne spojrzenie na sprawę i inną perspektywę.

Aleksandra Kwaśniewska nie ukrywa, że głównie zainteresowanie mediów wzbudziła swoim nazwiskiem. Córka byłego prezydenta udzielała się już wcześniej i nagle odeszła ze świata show-biznesu za sprawą wielu czynników, w tym agentki, która naraziła się wielu swoim klientom brakiem rzetelności w wykonywanej pracy. Wszyscy myśleli, że Ola już nigdy nie powróci, a komunikowała się z fanami jedynie za pośrednictwem Instagrama. Okazuje się jednak, że córka Kwaśniewskiego robi wielki "come back" i zobaczymy ją już niebawem w TVN Style. Pojawiła się też na jesiennej ramówce TVN. Kwaśniewska ma naturalny talent dziennikarski, świetnie także sprawdza się w roli prezenterki. Cechuje ją, tak samo jak jej mamę, klasa i szczerość. W rozmowie z Plotkiem postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami dot. Kingi Dudy.

Ola Kwaśniewska nigdy nie chciałaby angażować się w kampanię prezydencką ojca, w przeciwieństwie do Kingi Dudy. - Z drugiej strony bierze udział w kampaniach wyborczych, a tego nie robiłam i nie zrobiłabym. Ja bym wolała w ogóle trzymać się na uboczu - ostro podsumowała. Dziwicie się?

Kinga Duda podróżując limuzyną łamie przepisy
Sonda
Czy Kinga Duda powinna brać udział w kampanii wyborczej ojca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE