Ola Kwaśniewska przekazała wspaniałą nowinę. Udało się! To potwierdzone

2021-03-01 15:28
Ola Kwaśniewska
Autor: AKPA

Ola Kwaśniewska podzieliła się wspaniałą wiadomością! Wielki sukces potwierdzony. Wszystko się udało! Także mąż córki byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego może czuć się dumny. A już z pewnością może czuć satysfakcję. W końcu jakby nie było, Kuba Badach wziął udział w tym całym przedsięwzięciu. No cóż, nic tylko gratulować.

- Kochani! Wreszcie, wreszcie możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla Disney Polska, a konkretnie do fenomenalnego filmu „Co w duszy gra”, który miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia postanowiła podszkolić nas z cierpliwości 🥴. No ale jest! Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie – poinformowała ostatnio Ola Kwaśniewska. Piosenka w wykonaniu Kuby Badacha, będąca ścieżką muzyczną do disnejowskiego filmu „Co w duszy gra” zdobyła serca Polaków. Tymczasem podczas niedzielnego rozdania nagród „Złote Globy” ekranizacja zdobyła nagrody, o czym nie omieszkała poinformować uradowana Ola. Tym bardziej, że film zdobył też statuetkę w kategorii muzycznej. Cóż, Badach i Kwaśniewska, którzy udzielali się w polskiej wersji piosenki muszą czuć niebywałą dumę, czemu zresztą wyraz dała sama Ola. - Łałałiła! „Co w duszy gra” ze Złotym Globem za najlepszy film animowany. I za najlepszą muzykę. A tymczasem, w kraju nad Wisłą, odliczamy dni do premiery – napisała szczęśliwa. Z pewnością sama wersja Kuby Badacha też zasługuje na wszelkie nagrody!

NIE PRZEGAP: Beata Szydło z samego rana usiadła przy komputerze. Tym obrazkiem poruszyła cały internet!

Ola Kwaśniewska
Autor: Ola Kwaśniewska/Instagram
Super Raport 01.03 (Goście: Paweł Kukiz - Kukiz'15, Tomasz Trela - Lewica), Sedno Sprawy: Adam Niedzielski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE