Ola Kwaśniewska

i

Autor: AKPA

Ola Kwaśniewska i jej mąż płakali! Córka byłego prezydenta w końcu ujawniła prawdę

2021-03-07 8:38

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach małżeństwem są już niemal od dziewięciu lat. Córka byłego prezydenta i popularny muzyk uchodzą za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Świetnie dogadują się nie tylko w życiu prywatnym, lecz także w zawodowym. Niedawno wspólnie stworzyli piosenkę, która jest - jak wyznała córka Aleksandra Kwaśniewskiego - efektem ich "pandemicznej rozłąki". Okazało się, że przy pracy nad utworem Ola Kwaśniewska i jej mąż płakali. Ta historia naprawdę może wzruszyć każdego!

To było naprawdę duże wydarzenie! Ola Kwaśniewska razem ze swoim mężem udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN". Widzowie bardzo rzadko mogą oglądać ich razem. Tym razem małżonkowie zrobili wyjątek i razem stawili się u Ewy Drzyzgi. Tematem rozmowy była przede wszystkim piosenka "Liczy się tylko to" skomponowana do najnowszej animacji studia Disney i Pixar "Co w duszy gra". Autorem muzyki do utworu jest Kuba Badach. Za warstwę tekstową odpowiada natomiast Ola Kwaśniewska. Jakie były kulisy powstania tego kawałka? Okazało się, że dość wstrząsające. Córka byłego prezydenta w końcu ujawniła prawdę. - Piosenka jest efektem naszej pandemicznej rozłąki. Kuba był w Polsce, a ja za granicą. Nie miałam jak wrócić. Kuba wysłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Wysłałam go do Kuby i na odległość tak to się tworzyło - zdradziła Ola Kwaśniewska. - A ja czytałem i też płakałem - wtrącił Kuba Badach.

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnica Wałęsy i Kiszczaka. Ta informacja wgniata w fotel! Cenckiewicz i Kaczyński będą przepraszać?!

Ola Kwaśniewska została zaskoczona jednym z pytań Ewy Drzyzgi. - Kuba śpiewa ciebie czy ty piszesz to, co w duszy Kubie gra? - spytała dziennikarka. - Myślę, że jedno i drugie zarazem. Dlatego że mamy bardzo podobną wrażliwość i poczucie humoru. Mnie jest łatwo wejść w głowę Kuby i Kubie w moją - odparła córka Aleksandra Kwaśniewskiego. 

CZYTAJ TAKŻE: Dziwny układ Przyłębskiej i Kaczyńskiego?! Sensacyjne informacje. Oni to naprawdę zrobili?!

Tak wygląda miłość Kwaśniewskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE