Ogromny przewrót w życiu Danuty Holeckiej. Chodzi o jej dalsze losy w TVP

2021-10-04 15:00
Tak się zmieniała Danuta Holecka
Autor: Niemiec/AKPA

Danuta Holecka obecnie sprawuje stanowisko szefowej „Wiadomości” TVP. Choć na jakiś czas zniknęła z ekranów to okazuje się, że wraca i w telewizji będzie jej znacznie więcej. Jak podają Wirtualne Media, dziennikarka została gospodynią kolejnego programu, ale nie tylko. Będzie także współprowadzącą „Echa dnia”. Przed nią kolejne wyzwania, a przed widzami TVP3 same nowości.

Wokół postaci Danuty Holeckiej krążyło ostatnio wiele plotek i spekulacji. Nie pojawiała się na wizji, co było zastanawiające. Mówiło się wówczas o jej długim urlopie, ale ostatecznie Pomponik.pl dotarł do informacji o problemach zdrowotnych dziennikarki. Wynikało z nich, że miała przejść poważną operację nogi. Jak można domniemać, rehabilitacja przyniosła efekty, ponieważ Holecka wraca do telewizji, ale już nie tylko jako szefowa „Wiadomości”. Wirtualne Media przekazały wieść o jej nowych stanowiskach. Będzie gospodynią programu „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3”, pojawiającego się cyklicznie. Ma prowadzić również „Echa dnia” na zmianę z innym dziennikarzem. „Echa dnia” to format publicystyczny, w którym omawia się bieżące kwestie związane ze światem polityczno-społecznym. Szefowie TVP3 jednogłośnie doszli do wniosku, że Danuta Holecka świetnie sprawdzi się w roli prowadzącej akurat w tej produkcji. „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3” nadawany ma być raz w tygodniu i jak sama nazwa wskazuje, będzie poruszała kwestie zdrowotne. Oprócz tego będzie można posłuchać opinii dietetyczki Anny Jelonek i kucharza Dawida Budzicha.

Poniżej galeria, jak zmieniała się Danuta Holecka.

Danuta Holecka, jako Anna Przybylska. Beata Kozidrak, jako salamandra. "Komentery Solo" Adama Federa [WIDEO].
Sonda
Czy Danuta Holecka dalej powinna być szefową "Wiadomości" TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE