Piotr „Liroy” Marzec

i

Autor: Akpa Piotr „Liroy” Marzec. Rozgłos zdobył jako kontrowersyjny raper, prekursor polskiego hip-hopu, a jego teledyski często epatowały przemocą i seksem. Porzucił jednak rock’n’rollowy styl życia, kiedy zaangażował się w sprawy społeczne. W 2015 r. został wybrany posłem na sejm z ramienia Kukiz’15.

Odnalazł się wąsaty facet, na którego RAFALALA wylała wodę. Poszedł z LIROYEM!

2019-06-25 14:35

To dopiero niespodzianka! Ostatnio słuch o nim zaginął, mimo że wcześniej wielokrotnie potrafił narobić zamieszania. Artur Zawisza z niejednego politycznego pieca jadł chleb i niejednej osobie zalazł za skórę. Do historii przeszła przede wszystkim jego telewizyjna potyczka z Rafalalą. Było bardzo ostro. Wydawało się nawet, że w ruch mogą pójść pięści. Na szczęście obyło się bez tego.

Do gigantycznej awantury między Zawiszą a Rafalalą doszło w 2014 roku w studio Polsat News. - Przychodzę tu jako przedstawiciel normalnego świata i jestem zażenowany, że siedzę w jednym studiu z "tym czymś" - szukał zaczepki narodowiec. Po chwili w odwecie Rafalala oblała go wodą. Wtedy Zawisza wybiegł ze studia jak poparzony. - Mamy do czynienia z męską dziwką, która za 200 zł za godzinę świadczy usługi seksualne - krzyczał. - Cała sprawa z tym, że jestem dziwką, wzięła się od spektaklu Jandy. Grałam tam prostytutkę i pornogwiazdę, ale to była tylko rola. Kiedyś zrobiłam sobie erotyczne zdjęcia na portal Sexfotka.pl i te zdjęcia krążą po Internecie. To nie są moje profile. Nie jestem taka głupia, żeby anonsować się na portalach i podpisywać się swoim imieniem Rafalala - mówiła potem transeksualistka.

ZOBACZ TEŻ: Macierewicz u byłego gwiazdora Czerwonych Gitar. To, co tam nagadał, PRZERAŻA

Artur Zawisza

i

Autor: Marek Barczyński Artur Zawisza

Zawisza, który swego czasu był m.in. w ZChN i PiS, teraz kręci się wokół Piotra Liroya-Marca i Marka Jakubiaka i ich formacji "Patriotyzm i Wolność". Na specjalnej konferencji przedstawił nawet program Federacji Jakubiak-Liroy, w którym mowa jest o "pełnej suwerenności państwa".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany