Rafał Ziemkiewicz

i

Autor: AKPA Ziemkiewicz postraszył znanego posła adwokatem! Nie zgadniecie, jaka była jego reakcja

OBURZAJĄCE słowa Ziemkiewicza o problemach zdrowotnych Stuhra. Jak tak można?!

2020-07-14 20:20

Rafał Ziemkiewicz po raz kolejny szokuje. Tym razem prawicowy publicysta w programie "W tyle wizji", odniósł się do problemów zdrowotnych Jerzego Stuhra. Dziennikarz "Do Rzeczy" zdecydowanie przesadził. Wielu internautów go za to gromi. O jakie słowa dokładnie chodzi?

Jerzy Stuhr, jeden z najwybitniejszy polskich aktorów, trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, z niedzieli na poniedziałek. Według informacji "Gazety Wyborczej", aktor trafił do placówki z podejrzeniem udaru. Na szczęście sytuacja ulega poprawie. Jego syn w rozmowie z Radiem ZET przyznał, że ojciec "powoli wraca do zdrowia". Niestety, nie każdy potrafił zachować się odpowiednio wobec problemów zdrowotnych znanego aktora. A najlepszym tego przykładem jest Rafał Ziemkiewicz, który zszokował swoją wypowiedzią w programie "W tyle wizji" w TVP. - Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu - wypalił prawicowy publicysta. - Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om - skwitował.

Czytaj: Jerzy Stuhr w szpitalu. Jak się czuje? Maciej Stuhr zabrał głos

Prof. Antoni Dudek: Duda jest innym człowiekiem niż 5 lat temu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE