Beata Szydło

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Te NOWE doniesienia o Szydło narobią ZAMIESZANIA?! Robi się ciekawie

2020-01-03 16:00

Niedawno zaczęły się pojawiać informacje na temat tego, że w zbliżającej się kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi, znów ma pracować Beata Szydło. Nie tylko dlatego, że jest politykiem rozpoznawalnym i lubianym, ale przede wszystkim chodziło o kampanię prezydencką z 2015 roku. Wtedy spisała się dobrze i pomogła Andrzejowi Dudzie wygrać wybory. Teraz pojawiły się nowe doniesienia na temat tegorocznej kampanii.

w 2015 roku Beata Szydło stała na czele sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Sprawdziła się w tej roli, bo Duda został prezydentem. Jej wkład w kampanię wyborczą w wyborach parlamentarnych w tym samym roku znów dał Prawu i Sprawiedliwości sukces. Także w zeszłym roku, w czasie kampanii przed eurowyborami Szydło wspierała polityków PiS. Była szefową Rady Sztabu Wyborczego PiS, mimo że już była eurodeputowaną. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że i w tym roku Szydło ma poprowadzić kampanię Dudy. Jak donosi jednak WP.pl tak się jednak najprawdopodobniej nie stanie: "Europoseł PiS Beata Szydło  wbrew doniesieniom medialnym  nie będzie szefową sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy – ustaliła Wirtualna Polska" - czytamy na stronie Wp.pl. Portal ustalił też, że to wcale nie znaczy, że Szydło wcale nie będzie pomagać. Serwis podaje, że była premier ma być w kampanii prezydenckiej bardzo aktywna. Z pewnością jej wsparcie będzie bardzo cenna. Sama Szydło odniosła się niedawno do pogłosek o jej udziale w kampanii: - Andrzej Duda jest bardzo dobrym Prezydentem Polski. Każdy z polityków Zjednoczonej Prawicy powinien zrobić wszystko, by @AndrzejDuda wygrał wybory. Wierzę, że Polacy ponownie obdarzą zaufaniem Pana Prezydenta. Na decyzje personalne, dotyczące sztabu jeszcze za wcześnie - napisała na Twitterze w połowie grudnia. 

SPRAWDŹ: Najnowszy SONDAŻ. Fatalne wieści dla Jarosława Kaczyńskiego

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE