Siarkowska z dzieckiem w sejmie

i

Autor: Jakub Kaminski/East News Siarkowska z dzieckiem w sejmie

Nowa Pawłowicz o wolnych NIEDZIELACH: Strzał w dziesiątkę! Co Pan na to, Panie Petru?

2019-08-31 14:20

O posłance PIS Annie Siarkowskiej już dawno pisaliśmy, że to "Nowa Pawłowicz". Obie panie, chociaż niepodobne do siebie, słyną z ciętego języka i ostrego temperamentu. Siarkowska jako godna następczyni Krystyny Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W kolejnym wpisie celnie zaatakowała Ryszarda Petru, który według posłanki nieźle się pomylił w swoich prognozach.

Znana z zamiłowania do wojska i broni Anna Maria Siarkowska do Sejmu weszła z listy Kukiz’15, potem odeszła i założyła Partię Republikańską Po jakimś czasie przeszła do klubu PiS . "Nowa Pawłowicz" podobnie jak "Stara Pawłowicz" ma zdecydowanie prawicowe poglądy i ostry temperament.

Siarkowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i lubi wzniecać polityczne spory. Nawet tuż po narodzinach w czerwcu kolejnego, czwartego dziecka nie odpuściła sobie ostrych komentarzy. Z malutką córeczką na rekach pojawiła się też  na posiedzeniu Sejmu.

Zaangażowała się w dyskusję na Twitterze w sprawie drukarza, który nie chciał drukować plakatów związanych z tematyką LGBT. Groziła karami za profanowanie wizerunku Matki Boskiej.

W kolejnym wpisie Siarkowska wbiła szpilę w nieco zapomnianego Ryszarda Petru. Skłoniła ją tego informacja, że mimo zakazu handlu w niedzielę zyski sklepów poszły w górę. Słynny polityk i uznany ekonomista przewidywał, że spadną, co celnie wypomniała mu Siarkowska.

QUIZ: Podróże polityków. Czy zgadniesz, ile nas kosztowały?