Beata Szydło

i

Autor: ŁUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Beata Szydło

A to nowina!

Nowa fucha Beaty Szydło. Wiemy, czym będzie zajmowała się była premier. Ile zarobi?

2022-11-17 14:05

Była premier Beata Szydło została wybrana przez aklamację na wiceprzewodniczącą specjalnej komisji Parlamentu Europejskiego ds. zagranicznej ingerencji we wszystkie procesy demokratyczne w Unii Europejskiej. Informacje w tej sprawie przekazał europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Beata Szydło wiceprzewodnicząca w PE

Była premier Beata Szydło została wybrana przez aklamację na wiceprzewodniczącą specjalnej komisji Parlamentu Europejskiego ds. zagranicznej ingerencji. Wspomnianej komisji przewodzi przewodniczący francuski europoseł Raphael Glucksmann. Radosną nowiną podzielił się za pośrednictwem Twittera europoseł PiS Ryszard Czarnecki, który nie krył radości z nowej funkcji Szydło.

Co zeznała Beata Szydło? "Myślę o tym z przerażeniem"

"To duży sukces polskiej reprezentacji w europarlamencie i (duży sukces) PiS, ponieważ komisja ta zajmuje się w dużej mierze badaniem ingerencji Rosji i nie tylko w wybory w państwach członkowskich UE. Obecność w specjalnej komisji daje nam możliwość wpływania na to, co dzieje się w materii walki z dezinformacją - powiedział po wyborze Czarnecki, który jest koordynatorem grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w tej speckomisji" - napisał Ryszard Czarnecki. 

Czym konkretnie zajmuje się komisja z Szydło?

Komisja do której dołączyła Szydło zajmuje się m.in. weryfikacją istniejącego i planowanego prawodawstwa UE w szeregu obszarów pod kątem luk prawnych, które państwa trzecie mogłyby wykorzystać we wrogich celach.

Ile Szydło zarobi przyjmując nowe wyzwanie zawodowe?

Wszystko wskazuje na to, że Beata Szydło nie zostanie dodatkowo wynagrodzona z racji przyjęcia nowej funkcji. 

Sonda
Czy Beata Szydło była dobrym premierem?
Sedno Sprawy - Beata Szydło

Jarosław Kaczyński rozwścieczył Polki!

Posłuchaj, jak komentują słowa prezesa PiS!

Listen to "Polki dają w SZYJĘ? Aż chce się PŁAKAĆ... WŚCIEKŁE kobiety odpowiadają Kaczyńskiemu" on Spreaker.