Przemysław Czarnek

i

Autor: EAST NEWS Przemysław Czarnek

Niespodziewane wyróżnienie dla Przemysława Czarnka. I to od kogo! Musi pękać z dumy

2021-12-05 6:59

Lepszego wyróżnienia Przemysław Czarnek nie mógł sobie nawet wymarzyć. Tym bardziej, że to, co go spotkało, nadeszło niespodziewanie. Nie bez znaczenia jest też fakt, kto postanowił publicznie wyróżnić Ministra Edukacji i Nauki. Nie da się ukryć: Przemysław Czarnek może być z siebie dumny. Te słowa będą dla niego motorem do dalszej pracy na rzecz edukacji w Polsce.

Przemysław Czarnek był jednym z najważniejszych gości podczas 30. urodzin Radia Maryja. Impreza z okazji jubileuszu rozgłośni odbyła się 4 grudnia 2021 roku w Toruniu. W trakcie uroczystości, gdy przyszła kolej na przemowę ojca dyrektora, Tadeusz Rydzyk witał zebranych gości, w tym znanych polityków. W pewnym momencie ojciec Rydzyk niespodziewanie wyróżnił Przemysława Czarnka. Tadeusz Rydzyk pozwolił sobie na wyrażenie osobistej opinii o pracy ministra. - Moim zdaniem minister Czarnek to najlepszy minister edukacji od czasu II wojny światowej - zadeklarował publicznie szef Radia Maryja i uśmiechnął się w kierunku ministra, który zajmował krzesło w pierwszym rzędzie. Duchowny wyraził swoje wsparcie również dla dalszych działań ministra Czarnka. Po takim komplemencie od samego ojca Rydzyka Przemysław Czarnek musi pękać z dumy! Na pewno będzie to dla niego motywacją do dalszych zmian dotyczących edukacji dzieci i młodzieży w Polsce.

Przeczytaj koniecznie: 30. urodziny Radia Maryja. Rydzyk RUGA Macierewicza?! Szokująca sytuacja. "Mam nadzieje, że była modlitwa"

Zobacz w naszej galerii, którzy politycy poza Przemysławem Czarnkiem pojawili się na 30. urodzinach Radia Maryja w Toruniu - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Ile złotych miesięcznie mógłbyś przelewać ojcu Rydzykowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE