Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Niepokojący wpis Krystyny Pawłowicz. Rozmyśla o śmierci! "Im bliżej grobu..."

2022-06-27 16:39

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz lubi się dzielić swoimi przemyśleniami na Twitterze. Tym razem wbrew pięknej, wakacyjnej pogodzie naszły ją nieco ponure myśli o śmierci… Co ją do tego skłoniło? Zobaczcie niepokojący wpis Krystyny Pawłowicz w dalszej części artykułu.

Krystyna Pawłowicz na bieżąco zabiera głos w najważniejszych sprawach Polski i świata. Swoje wnioski publikuje na Twitterze, nie raz wywołując wiele kontrowersji. Ostatnio uwagę sędzi Trybunału Konstytucyjnego zwróciła tematyka LGBT, zapewne ze względu na Paradę Równości, jaka odbyła się w sobotę 25 czerwca w Warszawie. Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się ponurą refleksją na temat śmierci i tego, że po niej już nikt nie zwraca uwagi na płeć denata.

W GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK MODLI SIĘ KRYSTYNA PAWŁOWICZ

- Im bliżej grobu, na starość, ekscytacja ilością płci maleje. Zainteresowani na nagrobkach nie określają już siebie jako „OSOBOPOSTAĆ” czy „ZMIENNEJ PŁCI” lub podobnie. Nad grobem wraca rozum. Wszędzie są normalne nekrologi o zmarłych paniach i panach. Nawet w USA nie spotkałam innych – napisała.

Sprawdź: Rząd wprowadzi 700 plus na dzieci? Kaczyński powiedział, kiedy to się stanie

Jak widać temat LGBT wciąż wzbudza ogromne emocje, zwłaszcza wśród polityków prawicy. Wystarczy przywołać wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który poruszył temat niebinarności płciowej podczas wystąpienia we Włocławku. - Można mieć takie poglądy, dziwne co prawda. Ja bym to badał, ale... – stwierdził wówczas. Z kolei Janusz Kowalski z Solidarnej Polski w programie „Minęła 20:00” na antenie TVP dostrzegł ideologię LGBT w kolorowych kredkach dla dzieci.

Sonda
Co uważasz o słowach Krystyny Pawłowicz?
Raport Walczaka 22.06.2022 - Paulina Siegień
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE