Wszystko się nagrało

Niebywałe, co zrobili politycy Lewicy, gdy Morawiecki przemawiał w Sejmie! Suski ruszył do akcji

2023-08-16 14:27

W Sejmie 16 sierpnia odbył się pierwszy dzień posiedzeń. Gdy na mównicę wszedł premier Mateusz Morawiecki, na sali zrobiło się gorąco! Krzysztof Śmiszek i Tomasz Trela z Lewicy postanowili dać wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu braku środków z KPO. Wszystko się nagrało.

W Sejmie często dochodzi do awantur między politykami różnych frakcji. Tym razem gdy Mateusz Morawiecki miał zabrać głos, kilka osób zaczęło krzyczeć „KPO”. Po chwili Krzysztof Śmiszek i Tomasz Trela stanęli obok wejścia na sejmową mównicę, trzymając karton z twarzami prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Pod nimi widniał napis „834 dni bez pieniędzy na KPO”.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek próbowała zwrócić uwagę posłom, ci jednak nie zamierzali ustępować. Podobnie zresztą jak sam Mateusz Morawiecki, który mimo rozgardiaszu kontynuował swoją przemowę.

W końcu Marek Suski z PiS podszedł do polityków Lewicy i zaczął się z nimi sprzeczać, po czym zerwał kartkę z liczbą 834 i z uśmiechem wrócił na swoje miejsce. Całe zdarzenie nagrała posłanka Lewicy Barbara Nowacka, która umieściła je na Twitterze z podpisem „Suski ukradł KPO”. Jak widać emocje w Sejmie są wyjątkowo wzburzone.

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Bogusław Wołoszański kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany