Nie żyje Kamil Durczok. Rodzina zmarłego: była żona Marianna, syn Kamil

2021-11-16 8:23

Nie żyje Kamil Durczok. Z samego rana przyszła tragiczna informacja o śmierci Kamila Durczoka, znanego dziennikarza, który od lat pracował w mediach. Durczok zmarł w wieku 53 lat w szpitalu w Katowicach. Co wiemy o jego najbliższych? Rodzina Kamila Durczoka.

Kamil Durczok nie żyje. Informacja o śmierci Kamila Durczoka pojawiła się we wtorek rano, dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 roku w wieku zaledwie 53 lat w szpitalu. Tę tragiczną wiadomość potwierdziliśmy w dwóch źródłach. Kamil Durczok od lat pracował w mediach. Najpierw w radiu, a potem zaczął robić karierę w telewizji. Durczok był jednym z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Przed laty związany był z TVP, pracę tam zaczął w 1993 roku, następnie związał się ze stacją TVN, został też szefem "Faktów" TVN, które prowadził. Ze stacją rozstał się w atmosferze skandalu. Ostatnio Kamil Durczok pracował na własną rękę i prowadził aplikację "Durczokracja". Co wiemy o rodzinie Kamila Durczoka?

Kamil Durczok rodzina: była żona Marianna, syn

Kamil Durczok miał za sobą jedno małżeństwo, niestety nieudane. Jego żoną była Marianna Dufek, także dziennikarka, z którą Durczok rozwiódł się w marcu 2017 roku po latach małżeństwa. Byli razem ponad 20 lat. Po rozwodzie Marianna Dufek mówiła w jednym z wywiadów: - Teraz mój czas jest wyłącznie moją własnością. Cieszę z tego w gronie przyjaciół, wspierali mnie przez ostatnich kilka lat. Dostaję od nich dużo dobrej energii, może to widać. Kamil Durczok i Marianna Dufek mieli jednego syna Kamil. Chłopak jest już dorosły. 

Zobacz także: Kamil Durczok nie żyje! Chorował na raka, przyznał się, że jest alkoholikiem...

W 2016 roku zmarł ojciec Kamila Durczoka, Krystian Durczok, który nie był związany z mediami. Prowadził on w czasach PRL warsztat samochodowy, a po transformacji założył sieć salonów samochodowych na Śląsku. Jednoosobową własność prywatną zarejestrował w 1978 roku.

Zobacz w galerii Kamila Durczoka z byłą żoną Marianną - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Kamil Durczok nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE