Arkadiusz Loska

i

Autor: archiwum prywatne

WIelki smutek

Nie żyje Arkadiusz Loska. Przez lata był dziennikarzem TVN24

2023-07-21 21:08

Sieć obiegły smutne informacje o śmierci Arkadiusza Loski. Był dobrze znany widzom TVN, gdzie często przygotowywał swoje materiały. W przeszłości był związany także między innymi z Radiem Plus czy telewizją TVS. Miał 49 lat.

Arkadiusz Loska zmarł w wieku 49 lat, krótko po swoich urodzinach, które obchodził 18 lipca. Przyczyną śmierci miał być zawał. Był dziennikarzem ze Śląska, a wydarzenia z tego regionu relacjonował między innymi w TVN i TVN24. Pracę w mediach rozpoczął w 1999 roku i kontynuował ją przez blisko 20 lat. Pracował między innymi w stacji TVS, Nsport, oraz w Radiu eM, Radiu Plus i Radiu Top. Następnie został rzecznikiem prasowym Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej. W lutym 2020 roku objął posadę Starostwie Powiatowym w Mikołowie. To właśnie współpracownicy z tego miejsca pożegnali Arkadiusza Loskę w poście na Facebooky.

- Zmarł Arkadiusz Loska. Artysta muzyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, nasz redakcyjny Kolega, Mentor i Przyjaciel. Odszedł 20 lipca w wieku 49 lat, współtworzył razem z nami Aktualności Powiatu Mikołowskiego, które bez jego ambitnej i odpowiedzialnej pracy, wrażliwości, pasji i talentu nie sposób wyobrazić... Rodzinie i Bliskim wraz z Zarządem, Radą Powiatu Mikołowskiego i Pracownikami Starostwa Powiatowego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Żegnaj drogi Przyjacielu – czytamy.

- "Złoty człowiek" - tak w branży mówiliśmy i będziemy mówić o Arku. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich – czytamy z kolei w pości zamieszczonym przez portal wKatowicach.eu.

Pogrzeb Patryka Peretti
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany