Sławomir Neumann

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Sławomir Neumann

Neumann ostro: "W PiS puściły pokrywki i się gotuje" [Super Raport]

2021-09-14 10:36

We wtorek w "Super Raporcie" gościł Sławomir Neumann, poseł Koalicji Obywatelskiej. Już na początku spotkania prowadząca program zapytała gościa o sprawy między Polską a Unią Europejską. Wśród tematów rozmowy znalazł się też... PiS. Wiele w czasie rozmowy poświecono też sprawom służby zdrowia.

Sławomir Neumann pojawił się we wtorek w programie Kamili Biedrzyckiej, czyli w "Expressie Biedrzyckiej". Tematami, które pojawiły się w czasie rozmowy były sprawy związane z Unią, służbą zdrowia i sytuacją opozycji. Neumann zapytany o to, czy PiS może "obrzydzić" Polakom UE, odparł: - Nie, nie uważam. Polskie społeczeństwo jest wolnościowe, może być okłamywane, ale to prędzej czy później wyjdzie na jaw. - Pokazaliśmy, że dużo możemy PO może dużo i dużo zrobiła, bo byłoby więcej kłopotów dla Polaków zrobionych przez rząd, gdyby nie PO. 

Neumann o sytuacji w służbie zdrowia

Pojawił się też wątek sytuacji w służbie zdrowia i ostatnich wypowiedzi ministra zdrowia. - Rząd nie docenia chyba skali problemu. Miałem poczucie, że problem dotyczy braku pieniędzy, ale jak widzę chodziło o nowego wiceministra, to jest policzek dla protestujących. TU SPRAWDŹ, KIM JEST NOWY WICEMINISTER ZDROWIA. Jak dodał, można się "czepiać PO", ale kilka reform ich rządów, dało efekt. Poseł w końcu powiedział ostro: - PiS oszukuje wszystkich - ocenił poseł, który przyznał, że będzie coraz więcej protestów, bo ludzi to zauważą. Co jeszcze padło w czasie wywiadu? Zobaczcie sami. 

CAŁA ROZMOWA ZE SŁAWOMIREM NEUMANNEM NIŻEJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE