Neumann SZCZERZE: "Jestem na detoksie". Zdziwisz się od czego! [Express Biedrzyckiej]

2019-10-23 13:46
Sławomir Neumann gościem Expressu Biedrzyckiej
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Sławomir Neumann gościem Expressu Biedrzyckiej

W środowym odcinku "Expressu Biedrzyckiej" gościł poseł Sławomir Neumann. Polityk musiał się zmierzyć z pytaniem o kondycję Platformy Obywatelskiej po wyborach parlamentarnych. Nie mógł też uciec od pytań na temat swojej, słynnej już, wypowiedzi o Tczewie. Jak się wytłumaczył i co zdradził przy okazji? Wszystkiego dowiecie się z nowego "Expressu Biedrzyckiej". Obejrzyjcie koniecznie!

Sławomir Neumann był kolejnym gościem "Expressu Biedrzyckiej". Polityk został zapytany o to, jak politycznie się czuje po wyborach parlamentarnych: - Mamy lepszą pozycję niż przed czterema laty, ale liczyliśmy na więcej. Nie ma hurra-optymizmu, raczej spokojny namysł jak wykorzystać te atuty, które mamy - czyli większość w Senacie - ocenił wprost gość Kamili Biedrzyckiej. Przyznał też, że Platforma Obywatelska nie jest ani w stanie przedzawałowym ani nie złapała zadyszki, ale przed nią ważne wyzwanie związane z wyborami prezydenckimi, które jak wiemy odbędą się w przyszłym roku: - Odpowiedzialność za to co wydarzy się w maju jest wielka - powiedział gość Kamili Biedrzyckiej. Polityk nie mógł uciec przed pytaniem o Tczew, bo jak wiemy, tuż przed wyborami wyciągnięte zostało nagranie z Neumannem w roli głównej. Słychać na nim było, jak używając nieparlamentarnego języka mówił o Tczewie: - Sam do siebie mam pretensję za Tczew. Choć nie powinno się tak mówić, bo to nie Tczewa, a działaczy partyjnych dotyczyło - wyjaśnił. I dodała szczerze: - (…) jestem na detoksie. Przestałem przeklinać i mam nadzieję, że rzucę ten wredny nałóg.

OBEJRZYJCIE CAŁĄ ROZMOWĘ KAMILI BIEDRZYCKIEJ ZE SŁAWOMIREM NEUMANNEM. NOWY "EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" PRZED WAMI:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE