Raport z granicy polsko-białoruskiej 24.11.2021

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Raport z granicy polsko-białoruskiej 24.11.2021

Polacy murem za mundurem. Najnowszy sondaż

2021-12-03 16:15

Od wielu tygodni na granicy polsko-białoruskiej jest niespokojnie. Nie dość, że mundurowi muszą zmagać się z siłowo napierającymi na przejścia graniczne migrantami, to jeszcze są oślepiani latarkami, światłem stroboskopowym i laserami przez białoruskiej służby! Strzegący polskich granic mogą jednak liczyć na wsparcie Polaków, którzy murem stoją za polskim mundurem.

Na granicę polsko-białoruską zwrócone są oczy wszystkich. Polscy mundurowi strzegą granicy dniem i nocą, co doceniają ich rodacy. Polacy stoją murem za funkcjonariuszami. Olbrzymia większość Polaków jest całym sercem za działaniami polskich służb mundurowych. Pracę żołnierzy, policjantów i strażników granicznych strzegących granicy polsko-białoruskiej dobrze ocenia 84 proc. osób, a jedynie 16 proc. pracę tę ocenia źle. Tak prezentują się wyniki sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”. Badanie zostało przeprowadzone w dniach 22–23.11.2021 na próbie 1016 dorosłych Polaków.

ZOBACZ>>>Urodziny Radia Maryja. Tak politycy PiS bawili się u Rydzyka! Było wesoło [WIDEO]

 Już w niedzielę, 5 grudnia, o godz. 18.00 TVP 1 zaprasza na uroczysty koncert „#Murem za polskim mundurem”. To wyraz wsparcia i wdzięczności dla wszystkich strzegących polskich granic.

Polacy murem za mundurem

i

Autor: SE/Radosław Ślusarczyk
TAK WYGLĄDA granica Polski z Białorusią! Nasz dziennikarz był na miejscu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany