Jarosław Kaczyński

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Co się dzieje?!

Nagłe oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego! Cała Polska zamarła. Jest nowy spot!

2023-03-10 12:31

Jarosław Kaczyński przechodzi do ofensywy. Z rana pojawił się komunikat. Cała Polska zamarła i czeka na to, co powie prezes PiS. - Dzisiaj w południe o g. 12:00, w siedzibie przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, oświadczenie dla mediów pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zapraszamy - napisał na Twitterze rzecznik PiS Rafał Bochenek. Na spotkaniu zaprezentowany został nowy spot PiS.

W ostatnich dniach na polskiej scenie politycznej roi się od wielkich emocji, przede wszystkim związanych z oceną postaci Jana Pawła II. Na dodatek - jak przekazał PAP  Rafał Bochenek - "dzisiaj politycy PiS ruszą w trasę programową". Jej hasło brzmi "Przyszłość to Polska". - W piątek Prawo i Sprawiedliwość rusza w wielką trasę programową. Dziesiątki spotkań, duża intensywność i rozmowy z Polakami Jarosława Kaczyńskiego i wielu polityków PiS. Już w ten weekend z wyborcami spotkają się premier Mateusz Morawiecki, była premier, europoseł Beata Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS - mówił rzecznik.  W samo południe nagłe oświadczeni wygłosił Jarosław Kaczyński. Co powiedział prezes PiS? 

Nie przegap: Beata Szydło powraca! Już wiadomo, w jakiej roli. Kaczyński szczególnie ją wyróżnił

- Lata naszych rządów pokazały, że program można realizować i zmieniać Polskę. Po 2015 r. ustrój gospodarczo-społeczny bardzo się zmienił. Mechanizm eksploatacji dóbr państwowych został zlikwidowany - powiedział Jarosław Kaczyński. Podczas spotkania zaprezentowany został też nowy spot PiS. - Przed nami nowe wyzwania - stawia je także trwająca wojna na Ukrainie. Nasi przedstawiciele, na czele z Premierem Mateuszem Morawieckim ruszają w objazd po Polsce. Będziemy rozmawiać i tworzyć plan działania - dodał Jarosław Kaczyński. Rafał Bochenek zdradził, że w sobotę w Jaśle odbędzie się spotkanie z Morawieckim, a w niedzielę w Sandomierzu pojawi się Beata Szydło.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z mszy za Jadwigę Kaczyńską, matkę prezesa PiS. Do kościoła przyszli m.in. Antoni Macierewicz, Elżbieta Witek czy słynna pani Basia, czyli Barbara Skrzypek

Listen on Spreaker.
Kaczyński rusza w Polskę. Jest plan
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany