Kinga Duda

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Kinga Duda tańczyła na oczach wszystkich. Ludzie w śmiech

2021-07-22 12:36

Kinga Duda to prawdziwa duma i chluba swych rodziców! Prezydencka córka jest niezwykle ambitna i w wieku zaledwie 26 lat robi już karierę prawniczą, a jej CV zazdrościć mogą nie tylko rówieśnicy, ale i starsi koledzy. Kinga Duda ma też niebywałe poczucie humoru. Świadczy o tym filmik, który podbija sieć i ma już ponad milion wyświetleń. Zobaczyć w takim wydaniu córkę Agaty i Andrzeja Dudów to prawdziwy rarytas!

Kinga Duda dziś jest młodą prawniczką. Dwa lata temu skończyła studia na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim, potem był staż w Londynie, w końcu prezydentówna trafiła do renomowanej kancelarii. Zanim jednak weszła na taką ścieżkę, Dudówna uczęszczała do najlepszego gimnazjum w Krakowie, gdzie nauczyciele i uczniowie zapamiętali ją jako spokojną, skupioną na na nauce i sympatyczną osobę. - Była znakomitą uczennicą, świetna dziewczyna. Była bardzo lubiana i myślę, że źle jej w naszym gimnazjum nie było – mówiła dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza. Następnie Kinga rozpoczęła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego, zwanym potocznie w Grodzie Kraka Nowodworkiem. Tradycją szkoły jest tzw. Szopka Nowodworska. Każdego roku, tuż przed świętami uczniowie parodiują nauczycieli. W jednym z takich spektakli wystąpiła Kinga Duda. Dziewczyna na scenie wcieliła się w jedną z belferek, tańczyła na scenie odziana w różowe boa i obcisłą sukienkę. Widownia nie mogła powstrzymać się od śmiechu, a Duda znakomicie wcieliła się w swoją rolę. Nagranie trafiło do sieci i obecnie ma ponad milion wyświetleń. Internautom przypadła do gustu Kinga w takim wydaniu. Chwalą ją za dystans i poczucie humoru.

Express Biedrzyckiej - Jan Strzeżek: Wolność mediów to fundament
Sonda
Czy Kinga Duda powinna wchodzić do wielkiej polityki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE