Gabriela Morawska-Stanecka i Włodzimierz Czarzasty

i

Autor: PIOTR MOLĘCKI/ EAST NEWS & MARCIN SMULCZYŃSKI/ SUPER EXPRESS Gabriela Morawska-Stanecka i Włodzimierz Czarzasty

Morawska-Stanecka odgryza się Czarzastemu! "Nie boję się żadnego odstrzelenia"

2021-05-16 22:59

Gabriela Morawska-Stanecka kategorycznie zapowiedziała, że nie ma zamiaru "uwspólniać" poglądów z Włodzimierzem Czarzastym na temat ich niedawnej kłótni telefonicznej. Wicemarszałek Senatu zdradziła ostatnio, że Czarzasty groził jej "odstrzeleniem", jeśli nie przestanie "łazić po mediach". O kłótni Morawskiej-Staneckiej i Czarzastego jako pierwszy informował "Super Express". - Nie boję się żadnego odstrzelenia, należę do kobiet, które mówią to, co myślą - stwierdziła dziś w TVN24 Gabriela Morawska-Stanecka.

Gabriela Morawska-Stanecka po kłótni z Włodzimierzem Czarzastym

Gabriela Morawska-Stanecka nie odpuszcza Włodzimierzowi Czarzastemu po tym, jak lider Lewicy miał straszyć wicemarszałek Sejmu podczas rozmowy telefonicznej "odstrzeleniem". O kłótni polityków jako pierwszy informował "Super Express". O szczegółach rozmowy Morawska-Stanecka opowiedziała w ostatni piątek w "Gazecie Wyborczej".

Nie przegap:

Wielka awantura na lewicy przez PiS. Ujawniamy kulisy starcia wicemarszałków [NASZ NEWS]

- Włodzimierz Czarzasty chciał "odstrzelić" Gabrielę Morawską-Stanecką?! Szokujące słowa

Dziś na antenie TVN24 wicemarszałek Senatu zaznaczyła, że nie ma zamiaru uzgadniać relacji z rozmowy z Włodzimierzem Czarzastym, po tym jak stwierdził on, że niedługo dojdzie do ich spotkania w celu "uwspólnienia poglądów na treść tej rozmowy". Zaznaczyła, że nie boi się politycznych konsekwencji.

- Nie boję się żadnego odstrzelenia, należę do kobiet, które mówią to, co myślą, są niezależne w myśleniu i na pewno nie boją się o swoją karierę i nie będą ukrywać rzeczy, które uważają za naganne tylko dlatego, żeby zachować posadę albo żeby zachować pozycję polityczną - stwierdziła Morawska-Stanecka.

Super Raport 14.05 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM) Sedno Sprawy: Piotr Zgorzelski
Sonda
Czy Włodzimierz Czarzasty powinien przeprosić Gabrielę Morawską-Stanecką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają