Monika Olejnik

i

Autor: Podlewski/AKPA Monika Olejnik wygrała proces z TVP

Monika Olejnik zdradziła, co ją łączy z Jurkiem Owsiakiem! „Między nami…”

2022-01-12 16:16

Monika Olejnik bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Gwiazda TVN chętnie dzieli się niektórymi faktami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Teraz zdecydowała się ujawnić, co ją łączy z Jurkiem Owsiakiem. Można się zdziwić!

Jak co roku trwa zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To okazja, by pomóc najbardziej potrzebującym, a dla niektórych także okazja do wspomnień. Między innymi Monika Olejnik postanowiła napisać kilka słów o swojej relacji z Jurkiem Owsiakiem. - Jurek, szalony rockendrolowcu, dziękuję. Przekraczasz granice naszej wyobraźni w inspirowaniu do dzielenia się dobrem, do solidarności – napisała. Przypomniała też jeden fakt sprzed wielu lat. - Pamiętam, jak opowiadałeś mi kiedyś o swoim pomyśle na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To było... 30 lat temu! – ujawniła w poście na Facebooku. Nawet dla jej fanów musiało być sporym zaskoczeniem, że tak długo zna się z Jurkiem Owsiakiem i mogła śledzić narodziny WOŚP. - My rockendrolowcy musimy się trzymać – dodała na koniec. Jak widać, Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka łączy wieloletnia przyjaźń!

Sprawdź: Kolejna afera w rodzinie Joanny Opozdy. Babcia aktorki wyleciała z PiS

W naszej galerii możesz zobaczyć historię miłości Moniki Olejnik i jej sporo młodszego partnera - kliknij w zdjęcie poniżej.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Super Raport 12.01 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja oraz Kazimierz Krupa - publicysta ekonomiczny) Sedno Sprawy: Marcin Kierwiński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE