Monika Olejnik

i

Autor: AKPA Monika Olejnik

Monika Olejnik rapuje o politykach. Oberwało się Kaczyńskiemu. To wideo to HIT!

2022-06-29 17:08

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Olejnik to prowadząca program "Kropka nad i", do którego zaprasza polityków. Pisze ona też polityczne komentarze i felietony. A ostatnio postanowiła rapować o politykach! Nagranie z rapującą Olejnik to hit internetu.

Monika Olejnik sprawdziła się jako raperka?

Monika Olejnik to nie tylko dziennikarka, ale też pilna obserwatorka życia politycznego. Swoimi przemyśleniami Olejnik dzieli się w ramach felietonów. Olejnik jest też zapaloną internautką, ma profile w popularnych mediach społecznościowych, gdzie wrzuca zdjęcia i wpisy nie tylko dotyczące swojej pracy, ale też przedstawiające bardziej prywatne sprawy. Nieraz pokazuje, jak spędza wolny czas i podróżuje lub ćwiczy, dając dobry przykład innym. Ostatnio jednak dziennikarka postanowiła sprawdzić się w rapie!

Na Instagramie Olejnik opublikowała krótkie nagranie, na którym rapuje o politykach: -  Od lat już nieraz to widzę, jak cała łajba się chwieje, a tzw. ważni politycy myślą, że nic się nie dzieje. Do tego we wpisie towarzyszącym dodała: - Czy jest ktoś w Polsce, kto bardziej uczy nienawiści, niż Jarosław Kaczyński?? Na szczęście Jego słowa, to ślepaki. A żałosny śmiech klakierów i wazeliniarzy Prezesa to obraz słabości Jego i otoczenia! Nie szanujecie! Nie potraficie rapować - Polska nie jest Waszą własnością! #szacunek #tolerancja #przyszłość #kultura „od lat już to widzę jak ta łajba się chwieje, a Ci tak zwani ważni politycy myślą, że nic się nie dzieje(…). Dziennikarka nazwała to #hot16challenge2.

Monika Olejnik to dziennikarka, przed którą dosłownie drąż politycy! Nieraz w jej studiu "Kropki nad i" atmosfera jest bardzo gęsta, a między nią a gośćmi mocno iskrzy i dochodzi do drak.

ZOBACZ: Wpadka Moniki Olejnik na żywo w "Kropce nad i"! Od kłopotu wybawił ją Radosław Sikorski

Sonda
Czy Monika Olejnik jest dobrą dziennikarką?
Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE