Monika Olejnik oceniła umiejętności wokalne Julii Wieniawy. Doszło do niezręcznej sytuacji

2022-02-17 8:53
Monika Olejnik o Julii Wieniawie
Autor: AKPA Monika Olejnik o Julii Wieniawie

Dziennikarze Pudelka poprosili prowadzącą "Kropkę nad i" Monikę Olejnik, aby oceniła umiejętności wokalne jednej z największych gwiazd młodego pokolenia, Julii Wieniawy. Dziennikarka zaskoczyła wszystkich swoim zdaniem odnośnie warunków muzycznych gwiazdki. Jak przystało na prawdziwą dyplomatkę Olejnik doskonale wybrnęła z podchwytliwego pytania. Co odpowiedziała?

Monika Olejnik gościła na gali Bestsellery Empiku 2021, podczas której Julia Wieniawa i Anita Lipnicka wykonały wspólnie utwór z repertuaru Varius Manx. Dziennikarka opuściła widownię od razu po tym, jak obie piosenkarki wykonały szlagier Varius Manx. Olejnik nie obejrzała solowego wykonania Julii Wieniawy. Pudelek spytał dziennikarkę o to, jak ocenia twórczość Wieniawy. Olejnik starała się dyplomatycznie wybrnąć z pytania. Doszło do delikatnej niezręczności. Dziennikarka zaczęła swój "wywód" od zaznaczenia, że Wieniawy słuchała, gdy młoda gwiazda występowała z Anitą Lipnicką.

Słyszałam ją razem z Anitą Lipnicką i Anita Lipnicka jest wielką piosenkarką - przyznała.

Dziennikarz dopytywał jednak o Wieniawę. - A Julia Wieniawa? - dopytywał.

- Pewnie zostanie... - dodała Olejnik.

- Pewnie zostanie wielką piosenkarką? - spytał reporter Pudelka.

- Tego nie wiem, nie może pan tego ode mnie wymagać... To nie jest jak "Buszujący w zbożu". Jedna książka i to jest bestseller dla wszystkich pokoleń. Trzeba poczekać i zobaczyć - stwierdziła Olejnik z uśmiechem na twarzy.

Niezręczna sytuacja w „Kropce nad i”! Monika Olejnik nie wytrzymała

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Duda rozpoczyna nowy rozdział swojej prezydentury
Sonda
Czy Julia Wieniawa jest zdolną aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE