Wnuczka Leszka Millera wygrzewa się na plaży w Turcji

i

Autor: Instagram / monika.milller Wnuczka Leszka Millera wygrzewa się na plaży w Turcji

Monika Miller pręży się na plaży w odważnym bikini. Ciężko oderwać oczy!

2022-06-28 15:11

Monika Miller zdecydowanie wie, jak przyciągnąć wszystkie spojrzenia! Na co dzień zaskakuje mocnymi makijażami, tatuażami i częstymi zmianami fryzur. Tym razem postanowiła wyeksponować swoją sylwetkę. Do tego przybierała niezwykle kuszące pozy!

Monika Miller wielokrotnie udowodniła, że lubi bawić się swoim wyglądem i niczego się nie wstydzi. Nie zrażają jej także krytyczne komentarze, gdy komuś nie podobają się jej liczne tatuaże lub styl ubierania. Sama najlepiej wie, w czym się dobrze czuje i nie zamierza się zmieniać dla innych. Dopiero problemy ze zdrowiem spowodowały, że nieco zwolniła tempo. Jak się okazało, Monika Miller cierpi na jeszcze jedną nieuleczalną chorobę, zaburzającą pracę przełyku. Nic dziwnego, że w końcu wybrała się na zasłużone wakacje. Wybrała się do Didim w Turcji, gdzie może rozkoszować się bajecznymi widokami i przepiękną pogodą. Monika Miller spędza dnie na malowniczych plażach lub przy basenie, a przy okazji przy się jak kotka. Zabrała ze sobą całą kolekcję przykuwających wzrok bikini: od klasycznej czerni, przez neonowe kolory aż po wzór pantery. Prezentuje je niczym modelka, pozując na tle morza i gór w oddali czy spoglądając zalotnie do obiektywu nad basenem. Choć jej urlop trwa tylko tydzień, na pewno zdąży się opalić i zrelaksować po trudnym okresie! - Dziś czwarty dzień, a już spotkałam tak wielu ciekawych i życzliwych miejscowych. – napisała na Instagramie. Widać, że ten czas sprawia jej wiele przyjemności.

Sprawdź: Monika Miller nie wytrzymała! Tak wzburzona nie była nigdy: To się w głowie nie mieści!

Sonda
Podobają ci się tatuaże Moniki Miller?
Express Biedrzyckiej 27.05 (Leszek Miller, Ryszard Schnepf, kmdr por. Maksymilian Dura) Sedno Sprawy: Grzegorz Cessak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE