Dariusz Wieczorek. Minister orkiestra

i

Autor: Archiwum prywatne Dariusz Wieczorek. Minister orkiestra

Tylko u nas

Minister orkiestra. Dariusz Wieczorek nagle chwycił za pałeczki!

2024-06-20 4:29

Na co dzień minister nauki, a od święta perkusista w rockowej kapeli. Dariusz Wieczorek (60 l.) skarży się, że rzadko znajduje czas na swoją pasję, kiedy więc zobaczył lśniące bębny na studenckim festynie wykorzystał sytuację. - Serce zabiło mocniej jak zobaczyłem perkusję – zwierza się nam minister.

Minister z rockową duszą

Polityk Lewicy już w szkole średniej wziął do ręki pałeczki. Powołał do życia zespół Vinders i gra w nim do dzisiaj. - Od czasu do czasu gramy, ale z terminami zawsze są problemy. Nawet na próby trudno się złapać, może latem będzie łatwiej nam się skrzyknąć– opowiada nam minister. Niedawno Dariusz Wieczorek skorzystał jednak z okazji i zagrał na ukochanym instrumencie, kiedy odwiedził studencki festyn - Poszedłem zobaczyć jak się bawią. Organizatorzy wpadli na pomysł, żebym coś zagrał, a studentom się nie odmawiam – mówi nam minister.

Studentom się nie odmawia?

Radzimy więc żakom, żeby następnym razem poprosili ministra o realizację wyborczych obietnic rządzących partii. Lewica zapowiada powszechne stypendia studenckie w wysokości tysiąca złotych, a Trzecia Drogi akademiki za złotówkę. Może warto spróbować i zwyczajnie zapytać ministra kiedy tak korzystne dla młodych ludzi zmiany zostaną wprowadzone w życie. Przecież studentom się nie odmawia.

Poniżej GALERIA zdjęć z występu ministra.