Dmitrij Miedwiediew

i

Autor: Jürg Vollmer flickr.com

Rosyjski propagandzista w swoim żywiole

Miedwiediewowi puściły nerwy. Zaatakował Zachód. Dostało się też Polsce

2023-09-03 18:17

Były rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew często komentuje w internecie sprawy międzynarodowe, a najczęściej wydarzenia związane z wojną rosyjsko-ukraińską. Tym razem chyba puściły mu nerwy, bo wylał pomyje na państwa pomagające Ukrainie. Polskę nazwał nikczemną!

Wojna w Ukrainie nie przynosi Rosji żadnych korzyści, a ukraińskie siły zbrojne z mozołem, ale też z sukcesami wyzwalają kolejne połacie własnego kraju z rąk okupantów. Kontrofensywa irytuje Rosjan do tego stopnia, że zaczynają wyzłośliwić się nie tylko na temat samej Ukrainy, ale też państw Zachodu, które pomagają jej walczyć z najeźdźcą.

Putin ma ponad dwukrotnie większe poparcie społeczne od partii

Dmitrij Miedwiediew zamieścił w serwisie X (dawniej: Twitter) następujący wpis:

– „Przywódcy banderowskiej Ukrainy coraz częściej mówią o konieczności „pociągnięcia wszystkich Rosjan do odpowiedzialności” (jasnym jest, że przez „Rosjan” rozumie się całą ludność naszego kraju, niezależnie od narodowości). To zdarzyło się już gdzieś wcześniej, prawda? Banderowską Ukrainę popierają niemal wszyscy przywódcy krajów zachodnich. Dlatego Biden, Trudeau, Sunak, Scholz, Macron i Meloni, a także przywódcy nikczemnej Polski, zwierzęcych krajów skandynawskich, militarystycznej Japonii, torbaczy z Australii i Nowej Zelandii oraz innych pcheł przenoszących zarazę, takich jak kraje bałtyckie, są bezpośrednimi i oczywistymi wspólnikami nazistów” – napisał Miedwiediew.

Szok! Małgorzata Zych przeprasza Putina za nazwanie go "zbrodniarzem wojennym"!

– „I należy ich traktować tak samo, jak przywódców krajów koalicji nazistowskiej. I koniec z oddawaniem się słodkim snom o tym, jak pewnego dnia zawrzemy pokój i będziemy żyć jako duża poliamoryczna rodzina z niebinarną płcią” – czytamy we wpisie kremlowskiego propagandzisty.

Putin jest oszukiwany przez swoich!? Generał rezerwy Jan Rajchel jasno: Myślę, że Putin...
Sonda
Pojedziesz do Ukrainy, gdy wojna się skończy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany