Janusz Kowalski i Michał Kołodziejczak

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS, EAST NEWS Janusz Kowalski i Michał Kołodziejczak

Matko i córko, co za sceny!

Michał Kołodziejczak upokorzył Kowalskiego na antenie! Mina ministra bezcenna

2022-09-20 11:02

Janusz Kowalski niedawno został mianowany nowym ministrem rolnictwa i trudno powiedzieć, by spotkał się z ciepłym przyjęciem. Wiele osób krytykuje ten wybór, w tym Michał Kołodziejczak z AgroUnii, czemu dał wyraz podczas wspólnej dyskusji na antenie. Upokorzył swojego rozmówcę!

Janusz Kowalski pierwszy raz wystąpił w telewizji jako minister rolnictwa w programie „Debata dnia” na antenie Polsat News. W studiu pojawił się także lider AgroUnii Michał Kołodziejczak. Co ciekawe, obaj panowie słyną ze swoich ostrych, emocjonalnych wypowiedzi, chyba jednak nikt nie spodziewał się, że emocje osiągną aż tak poziom i to na samym początku. Michał Kołodziejczak zaczął od mocnego wstępu, dając „prezent” Januszowi Kowalskiemu…

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ, CZEGO JANUSZ KOWALSKI RZĄDA OD ROSJI

- Zacznę tę rozmowę od prezentu, jaki mam dla pana ministra. Panie ministrze, zeszyt, kredki, żeby pan sobie rysował łąki, pola, traktory i na tym żeby pan skończył swoją przygodę z rolnictwem. Mamy dziś w rolnictwie bardzo trudny czas, a tutaj taki żart. Człowiek, który nie zna się na rolnictwie, nie zna się na bieżących problemach, które dzisiaj mamy… - mówił lider AgroUnii, wykładając wymienione przedmioty przed ministrem.

Sprawdź: Janusz Kowalski zasypany kredkami! Internauci wysyłają mu je pod drzwi!

Dla wielu takie słowa mogły wydać się wręcz upokarzające. Mina Janusza Kowalskiego była bezcenna. Choć starał się zachować kamienny wyraz twarzy, było widać, że jest zdezorientowany i nie wie, jak się zachować. Zdziwiony zerkał to na prowadzącą, to w kamerę. Nie pozostał jednak dłużny i odgryzł się Michałowi Kołodziejczakowi.

- Żaden polski rolnik nie wysypałby polskiego zboża przed biurem poselskim PiS. Rolnicy są tam, gdzie często pracują, a nie szpanują srajfonami, jeżdżą lexusami i udają rolników, a tak naprawdę bronią zagranicznych koncernów – mówił Janusz Kowalski.

Już po ostrej wymianie zdań w studiu na profilu ministra rolnictwa na Twitterze pojawiło się dosadne podsumowanie spotkania, w którym nie gryzł się w język, opisując swojego rozmówcę.

- "Debata" z M. Kołodziejczakiem, który nie miał nic do powiedzenia polskim rolnikom i wykazał się kompromitującym brakiem wiedzy, odbyła się w mało sprzyjających warunkach. W studio czekały już wyłożone za zgodą wydawcy obrażające mnie plansze – stwierdził.

Michał Kołodziejczak nie pozostawia złudzeń. "Będzie tylko gorzej"
Sonda
Z kim się zgadzasz?

Staruszka będzie zimą palić... stodołą?

Posłuchaj, co o przygotowaniach do zimy mówią mieszkańcy najbiedniejszej polskiej gminy!

Listen to "ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają