Michał Kołodziejczak

i

Autor: Marcin Smulczyński / Super Express Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak nieźle zakpił z Krzysztofa Bosaka. Musiało zaboleć!

2023-09-01 14:15

Lider Agrounii Michał Kołodziejczak nie gryzie się w język, jeśli idzie o krytykę swoich politycznych oponentów. Ostatnio postanowił wbić szpilę w Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. Trzeba przyznać, że mocno sobie zakpił! Jak widać kampania wyborcza pozwala na wiele chwytów.

Michał Kołodziejczak postanowił skomentować post Krzysztofa Bosaka, umieszczony na Twitterze. Polityk Konfederacji prosił w nim o finansowe wsparcie kampanii wyborczej. W poście czytamy między innymi, że łączna kwota wpłat nie może przekraczać 52 350 złotych, aby wykonać przelew trzeba na stałe mieszkać w Polsce i mieć polskie obywatelstwo. Zaznaczono, że darczyńcy pozostaną anonimowi, chyba że sami zadecydują inaczej.

Właśnie ten post postanowił skomentować Michał Kołodziejczak, który napisał, krótko, ale dobitnie.

- Zarób sobie na wolnym rynku – czytamy.

Takie wbicie szpili z pewnością musiało zaboleć, jednak lider Agrounii także został skrytykowany przez innego użytkownika Twittera za założenie konta na Patronite, gdzie jego sympatycy mogli mu wysyłać pieniądze.

Warto przypomnieć, że podobny post pojawił się jakiś czas temu także na profilu jednego z liderów Konfederacji Sławomira Mentzena. Zasady były identyczne, a polityk był mocno krytykowany za prośbę o datki, chociaż na spotkaniu z wyborcami rozrzucał sztuczne banknoty.

Quiz. Pamiętasz te piosenki wyborcze? Komplet punktów dla fanów muzyki

Pytanie 1 z 8
Zacznimy od czego prostego. Piosenka zespołu TOP-ONE "Ole Olek" zaczyna się od słów:
Politycy od Kuchni - Janusz Korwin Mikke
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany