Donald Tusk, Sławomir Mentzen

i

Autor: Piotr Lamkowski, ART SERVICE Donald Tusk, Sławomir Mentzen

Mocne słowa

Mentzen wysyła Kaczyńskiego i Tuska na emeryturę! „Obaj są starsi od moich rodziców”

2023-08-24 14:19

Jeden z liderów Konfederacji Sławomir Mentzen nie boi wyrażać swojego zdania wprost. Wiele razy zaskakiwał już swoimi słowami i najwyraźniej nie zamierza przestać. W jednym z postów opublikowanych na Twitterze skrytykował zarówno prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, jak i lidera PO Donalda Tuska.

Sławomir Mentzen jest jedną z barwniejszych postaci na polskiej scenie politycznej. Jego wypowiedzi oraz zachowanie często wzbudza wiele emocji wśród polityków innych frakcji, jak na przykład spotkanie, na którym lider Konfederacji rzucał sztucznymi banknotami w publiczność czy jego wypowiedź o „wiejskich babach” i ich zdolnościach do leczenia złamań.

Tym razem polityk postanowił wbić szpilę szefom dwóch największych partii – Jarosławowi Kaczyńskiemu i Donaldowi Tuskowi. Skrytykował ich na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

- Kaczyński ma 73 lata a Tusk 66. Obaj są starsi od moich rodziców. Trzeba zakończyć ten czas dwóch wrzeszczących staruszków i wysłać ich na emeryturę. Młodzi ludzie oczekują czegoś nowego. W Polsce wreszcie musi się coś zmienić! – napisał Sławomir Mentzen.

Warto zwrócić uwagę, że lider Konfederacji nieco się pomylił – 18 czerwca 2023 roku prezes PiS skończył 74 lata. W komentarzach zaś wiele osób zarzucało, że poprzedni prezes Konfederacji Janusz Korwin-Mikke ma 80 lat, więc nie wypada, by Sławomir Mentzen odnosił się do wieku innych polityków. Ten jednak zdaje się nie przejmować krytyką.

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien już przejść na emeryturę?
Politycy od Kuchni - Sławomir Mentzen
Nasi Partnerzy polecają