Samochód Witek miał przejechać na czerwonym świetle? Zatrważające doniesienia

2021-11-25 13:57
Elżbieta Witek wysiada z samochodu
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Elżbieta Witek wysiada z samochodu

W mediach pojawiła się informacja dot. domniemanego złamania przepisów drogowych przez kierowcę marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Doniesiono także o możliwości znacznego przekroczenia dozwolonej prędkości. Temat nie schodzi z tapety i jest powodem do publicznych dyskusji. Do zdarzenia miało dojść we wtorek wieczorem na jednym z warszawskich skrzyżowań.

Kierowca Elżbiety Witek miał złamać przepisy drogowe

O sprawie poinformował „Fakt”. Dziennikarze mieli złapać marszałek Sejmu na gorącym uczynku. Tabloid donosi, że kierowca Elżbiety Witek przejechał na czerwonym świetle 23 listopada ok. godz. 20. Polityk wracała wówczas z wywiadu dla Polsat News. Dodatkowo przekazano, że auto miało jechać o 40 km/h za szybko. Dowiadujemy się też, że kara za takie przewinienie to 6 punktów karnych i kara pieniężna w postaci mandatu o wartości 300 – 400 zł. - Jej kierowca najwyraźniej uznał, że skoro wiezie taką "szychę", przepisy go nie dotyczą. Przekroczył dopuszczalną prędkość o prawie 40 km/h i przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle - relacjonuje "Fakt". - Tam, gdzie zatrzymałby się inny samochód jadący 50 km/h, to samochód pani marszałek jechałby jeszcze 86 km/h. Jeżeli przed samochodami byłby pieszy, to prawdopodobnie przeleciałby przez dach pojazdu - ocenił w rozmowie z tabloidem młodszy inspektor Wojciech Pasieczny.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia Elżbiety Witek z mężem - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Grzegorz Braun wyrzucony z obrad sejmu! Kłótnia z marszałek Elżbietą Witek.
Sonda
Czy Elżbieta Witek powinna zostać zdymisjonowana z funkcji Marszałka Sejmu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE