Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

i

Autor: MICHAŁ BARANOWSKI / AKPA Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Mąż Oli Kwaśniewskiej ujawnił ich wielki sekret! A więc to jednak prawda!

2021-10-06 20:45

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są dowodem na to, że w świecie show-biznesu możliwe jest trwałe i pełne miłości małżeństwo. Para pobrała się w 2012 roku, a ich związek - mimo upływu lat - jest wyjątkowo silny. Jedno bez drugiego żyć nie może. Teraz mąż Oli Kwaśniewskiej ujawnił ich wielki sekret. Mówiono o tym o dawna, teraz okazało się, że to prawda!

Ola Kwaśniewska zanim wyszła za Kubę Badacha związana była z wybitnym florecistą Wojciechem Szuchnickim. Relacja ta jednak się rozpadła, a córka Aleksandra Kwaśniewskiego znalazła szczęście u boku nietuzinkowego wokalisty i kompozytora. O tym, jak Ola Kwaśniewska poznała przyszłego męża od lat krążyły różne mniej lub bardziej prawdopodobne plotki. Teraz jest już wszystko jasne. Kuba Badach wyjawił wielki sekret małżeństwa w rozmowie z Plejadą. - Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie - zdradził mąż córki byłego prezydenta RP.

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się Ola Kwaśniewska

Czy zatem Aleksandrę Kwaśniewską i Kubę Badacha nagle ustrzelił Amor i była to miłość od pierwszego wejrzenia? Nic z tych rzeczy. Muzyk nawet nie jest przekonany do tego, czy byli oni sobie pisani. - Nie przypisywałbym aż tak wielkiej symboliki do słów śpiewanych przeze mnie na tej płycie. One oczywiście w piękny sposób łączą nam te historie, ale jednak dopisywanie do tych tekstów epizodów z mojego życia jest troszkę nadużyciem. To nie był ciąg przyczynowo-skutkowy - zaznaczył przytomnie mąż Oli Kwaśniewskiej. 

NIE PRZEGAP: Tadeusz Rydzyk ma nowy prosty sposób na kasę! Łebski zakonnik wielu doprowadzi do szału

Sonda
Czy Kuba Badach to przystojniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE