Marianna Schreiber. Mąż naprawdę się ucieszył

i

Autor: INSTAGRAM

"Mąż naprawdę się ucieszył". Łukasz Schreiber skończył 35 lat

2022-05-30 13:17

Łukasz Schreiber obchodził ostatnio 35-te urodziny. Choć na zdjęciach nie pała entuzjazmem, to podobno na żywo nie krył wzruszenia. Jego żona Marianna Schreiber sprawiła mu tort z napisem „kochany tatuś” i zorganizowała przyjęcie urodzinowe.

Łukasz Schreiber skończył 35 lat

Żona i córka ministra z ogromną radością powitały solenizanta ze słodkim ciastem w kształcie szachownicy. Nie bez przyczyny tort wyglądał w ten sposób. Jedną z pasji Łukasza Schreibera jest właśnie gra w szachy. To jego rodzinna tradycja, a szachistami jest również jego brat Kamil Schreiber (34 l.) i ojciec Grzegorz Schreiber (61 l.). Na swoim koncie polityk ma nawet sukcesy m.in. I m. w turnieju w Koszalinie. Na fotografiach z uroczystości brakuje jednak uśmiechu. Tę sytuację tłumaczy jego wybranka. - Mój mąż taki jest. On nie jest osobą, która będzie pałała sztuczną radością i szerokim uśmiechem. On jest poważny i kiedy się wzrusza, kiedy porusza się -to była niespodzianka - to on nie chce publicznie pokazywać, przytulać, całować... ale on wzruszył się i przytulił nas. Nie widać, że mąż uśmiecha się do córki – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Marianna.

Marianna Schreiber robi z piłką cuda na boisku
Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE