Marta Lempart

i

Autor: Magda Pasiewicz/SUPER EXPRESS Marta Lempart

Marta Lempart partnerka. Kim jest i jak wygląda dziewczyna Marty Lempart? Co ona ma na głowie?! [ZDJĘCIA]

2021-01-27 17:50

Marta Lempart znów staje się jedną z najważniejszych kobiet w polskiej polityce. Charyzmatyczna liderka Strajku Kobiet - mimo kontrowersyjnych i dla wielu osób skrajnych poglądów - porywa tłumy na antypisowskich demonstracjach. Po publikacji uzasadnienia wyroku TK ws. aborcji pozycja Marty Lempart znów wzrasta. Prywatnie Marta Lempart ma partnerkę Natalię Pancewicz, z którą razem działa w Ogólnopolskim Strajku Kobiet. Kim jest dziewczyna Marty Lempart? Prawda o Natalii dla wielu może być zaskakująca. Jakiś czas temu Pancewicz zdecydowała się bowiem ogolić głowę. Ogólnie jej fryzury mogą wydawać się szokujące.

O Marcie Lempart wiadomo już całkiem sporo. Działaczka społeczna i wojownicza feministka nie tylko walczy o prawa kobiet, lecz także prowadzi firmę budowlaną (TU PRZECZYTASZ, KIM JEST MARTA LEMPART). Jej partnerka natomiast to postać nieco tajemnicza. Mimo że Natalia Pancewicz także ostro walczy w Ogólnopolskim Strajku Kobiet, to znajduje się w cieniu swojej słynnej dziewczyny. Można powiedzieć, że w działalności społecznej Pancewicz jest prawą ręką Marty Lempart. Na stronie internetowej Strajku Kobiet czytamy, że Natalia Pancewicz jest "koordynatorką helpdesku". Do jej licznych zadań należy: wsparcie grup lokalnych, zaopatrzenie rzeczowe i finansowe tych grup, opieka social media, a także koordynacja "pogotowia graficznego". Pracy jest więc sporo. Prywatnie natomiast partnerka Marty Lempart mieszka ze swoją dziewczyną we Wrocławiu i wspólnie z nią opiekuje się dwoma psami: Bajką i Fraszką. Zobacz w naszej galerii zdjęcia Natalii Pancewicz, partnerki Marty Lempart. Pod galerią znajduje się dalsza część artykułu. 

CZYTAJ TEŻ: Dostali MILIONY rządowej dotacji, kupili OBRZYDLIWIE drogie samochody

Natalia Pancewicz jakiś czas temu zszokowała znajomych, goląc swoją głowę prawie na łyso. - Tak - zmiana fryzury może łączyć się z wielką, przełomową zmianą w życiu. A ogolenie głowy przez kobietę, która całe życie kulturowo kształtowana była do określonej roli i określonego wyglądu, ma wielką moc - tłumaczyła na Facebooku. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się też, że partnerka Marty Lempart jest trenerką wokalną, a jej pasją jest cukiernictwo. 

Marta Lempart na strajku kobiet. Wulgaryzmy, przepychanki z policją