Marta Kaczyńska

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska zrobiła w urodziny Jarosława Kaczyńskiego coś takiego! Płakać się chce

2022-06-18 19:32

Marta Kaczyńska nie zapomniała o urodzinach swojego stryja - Jarosława Kaczyńskiego i rocznicy urodzin swojego ojca - prezydenta RP w latach 2010 - 2015 - Lecha Kaczyńskiego. Bratanica prezesa PiS zdecydowała się na wzruszający gest. Płakać się chce, oglądając zdjęcie małych braci Kaczyńskich. Ale z nich były słodziaki! Zobacz, co Marta Kaczyńska zamieściła na Facebooku w 73. urodziny Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska była bardzo zżyta ze swoimi rodzicami, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Po śmierci ojca dziadkiem dla jej dzieci stał się Jarosław Kaczyński. Nic dziwnego, że bratanica prezesa PiS w szczególny sposób uczciła pamięć braci Kaczyńskich. Prawniczka udostępniła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, które pokazała już w 2015 roku. Widać na nim zdjęcia małych Jarosława i Lecha. Co prawda trudno zgadnąć, który to przyszły prezydent RP, a który przyszły premier, ale obaj na tej fotografii wyglądają bardzo słodko. W tym szczególnym dla całej rodziny dniu Marta Kaczyńska pojawiła się na Wawelu, gdzie abp. Marek Jędraszewski odprawił mszę w intencji Lecha Kaczyńskiego. W uroczystości oczywiście wziął udział Jarosław Kaczyński. Nie zabrakło także premiera Mateusza Morawieckiego. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z mszy św. w intencji Lecha Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska regularnie wspomina w mediach społecznościowych swoich zmarłych rodziców. Udostępnia także posty artykuły z prorządowych mediów. Sama jest felietonistką w znanym z sympatii do PiS tygodniku "Sieci". 

NIE PRZEGAP: Wnuki Bronisława Komorowskiego myślą, że dziadek świruje! Ile dzieci i wnuków ma Bronisław Komorowski?

Kaczyński na Wawelu brał udział w urodzinowej mszy świętej za brata
Sonda
Kto bardziej zasługuje na ulicę w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE