Marta Kaczyńska

i

Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie mamy. Miała ważny powód

2021-08-21 19:55

Marta Kaczyńska pokazała w internecie zdjęcie swojej mamy Marii Kaczyńskiej, która zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Fotografia przedstawia młodą Marię Kaczyńską. To, że prawniczka je pokazała jest szczególne. Miała ważny powód.

Marta Kaczyńska bardzo często przypomina o swoich tragicznie zmarłych rodzicach Lechu Kaczyńskim i Marii Kaczyńskiej. Jej rodzice zginęli razem w 2010 roku w czasie katastrofy smoleńskiej. Marta Kaczyńska pamięta o nich zawsze, ale są dni, gdy szczególnie mocno o nich przypomina. Tak jak dziś. Kaczyńska pokazała na Facebooku zdjęcie swojej ukochanej mamy z młodości. Młoda, uśmiechnięta Maria mogła na nim być jeszcze panną, czyli Marią Mackiewicz. Dlaczego prawniczka udostępniła taką  fotografię? Powód jest szczególny. Właśnie 21 sierpnia swoje urodziny obchodziła Maria Kaczyńska. Właśnie przypada 79. rocznica jej urodzin. Obserwujący Kaczyńską od razu skomentowali zdjęcie jej mamy:

- Moja kochana Pani Prezydentowa!

- Moja Pierwsza Dama!

- Wzór do naśladowania 😉.Była pełna pokory i miłości .Ciepła Kobieta zawsze bliska memu sercu .Kobieta Anioł 😇Do zobaczenia Pani Mario w Niebie .

Kim była Maria Kaczyńska?

Maria Kaczyńska urodziła się 1942 roku w Machowie. Jako dziecko miała kłopoty zdrowotne, dlatego rodzice zdecydowali, by wyjechała do sanatorium w Rabce. Tam też zostali, a Maria skończyła szkołę. Na studia wyjechała do Trójmiasta. To tam poznała swego przyszłego męża Lech Kaczyńskiego. Prywatnie znajomi i bliscy nazywali Marię Kaczyńską Marylką. 

ZOBACZ KONIECZNIE: Kasia Tusk rozkwitła! Pierwsze zdjęcia po narodzinach dziecka ZOBACZ

Groby polskich polityków. Powązki Wojskowe i nie tylko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE