Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

i

Autor: @marysiaschreiber/Instagram Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber zdruzgotana. Oberwało jej się od męża tuż przed świętami. AUĆ!

2021-12-20 9:16

Marianna Schreiber zasmuciła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Żona ministra PiS musi zaakceptować fakt, że poparł on lex TVN, choć próbowała go namówić, zeby tego nie robił. Teraz pokłada całą nadzieję w prezydencie, zamierza też zamanifestować swoje niezadowolenie z przyjęcia ustawy biorąc udzał w proteście.

Marianna Schreiber w obronie TVN

Marianna Schreiber nigdy nie ukrywała, ze w wielu kwestiach ma inne zdanie niż jej mąż. Jedną z nich jest właśnie nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji , powszechnie zwana lex TVN. 17 grudnia Sejm ja przegłosował. Oznacza to, że podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego posiadania pakietu większościowego w polskich mediach. To złe wieści dla TVN, należącej do amerykańskiego koncernu Discovery. - To niewątpliwie zagrożenie dla wolności mediów. Nie jest to dobra decyzja, mam nadzieję, że pan prezydent nie podpisze tej ustawy - powiedziała nam Marianna Schreiber, której mąż, Łukasz Schreiber, poparł w Sejmie ustawę. Dla jego żony to szczególnie ważna sprawa. W końcu zdecydowała się wziąć udział w programie "Top Model" i zawalczyć o swoje marzenia. - Nikt nie kłamałam, kiedy mówiłam, ze ukryłam przed mężem, że idę do TVN-u, bo jest to sytuacja naprawdę bardzo trudna - powiedziała nam.

Sprawdź: Marianna Schreiber zabrała głos w sprawie 30-letniej Izabeli! Mąż będzie wściekły?

W naszej galerii możesz zobaczyć kuszące zdjęcia Marianny Schreiber - kliknij w zdjęcie poniżej.

Marianna Schreiber o Lex TVN

Marianna Schreiber próbowała rozmawiać na ten temat z mężem i przekonać go do zmiany zdania. - Już w wakacje miałam przykrą sytuację, gdy za pierwszym razem mąż głosował. Wtedy dyskutowaliśmy o tym - opowiedziała "Super Expressowi". Niestety, w końcu się poddała. - Pytałam męża, dlaczego. Doszłam do wniosku, że nie ma co dalej dyskutować na ten temat i nic nie zdziałam. To jego decyzje, nie moje. To mąż decyduje, nie ja. Teraz nie było nawet żadnej dyskusji - skwitowała. Mimo to Marianna Schreiber nie zamierza być bierna - głośno mówiła o swoim udziale w proteście przeciw lex TVN, który odbywał się 19 grudnia w miastach w całej Polsce.

Sonda
Czy weźmiesz udział w protestach przeciwko lex TVN?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany