Marianna Schreiber w wojsku

i

Autor: Marianna Schreiber/Instagram Żona polityka PiS pokazała co je w jednostce

Wzruszające

Marianna Schreiber w wojsku. Niespodziewane odwiedziny

2023-03-05 22:31

Marianna Schreiber odbywa swoje szkolenie wojskowe. Pozostaje w kontakcie z fanami, zamieszczając posty w mediach społecznościowych. W niedzielę wieczorem zamieściła zdjęcie z córką, która odwiedziła mamę w jednostce wojskowej. Widać, że mocno stęskniły się za sobą.

Marianna Schreiber spotkała się z córką w jednostce wojskowej

Marianna Schreiber od 20 lutego odbywa 28-dniowe szkolenie wojskowe. Żona ministra Łukasza Schreibera pokazuje jak jej się żyje w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie. Odkąd  wstąpiła do wojska, internauci z zapartym tchem śledzą jej relacje na Twitterze.  Celebrytka i założycielka partii Mam Dość dostaje za służbę  4560 brutto - wynagrodzenie za szkolenie w dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej. Taką samą kwotę otrzymuje żołnierz zawodowy.

Żona Łukasza Schreibera nie może liczyć na specjalne traktowanie. Widać po zamieszczanych w sieci zdjęciach, że pobyt w wojsku to nie zabawa. Na jej fotce można zauważyć piękną celebrytkę z całą czarną twarzą! - Poligon jest super! DZSW (Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa - red.). PS. Po zębach mnie poznacie - napisała. 

Marianna Schreiber pytana, czy mąż wspiera jej decyzję o wstąpieniu do wojska, odpowiedziała na InstaStrory. – Tak, mąż jest zadowolony z tej decyzji, dlatego wspiera – napisała. Wspomniała także, że jej mąż będzie obecny podczas składania przez nią uroczystej Przysięgi Wojskowej, która odbędzie się po zakończeniu przez Mariannę Schreiber służby, czyli po 28 dniach pobytu w wojsku. A dziś jeszcze przed przysięgą szeregową  Mariannę Schreiber odwiedziła córka. Na zdjęciu zamieszczonym na Twitterze, widać jak bardzo za sobą tęskniły.

Sonda
Czy twoim zdaniem Marianna Schreiber poradzi sobie w wojsku?
Ł. SCHREIBER: PLAN MIESZKANIOWY PLATFORMY TO PODWÓJNA KRADZIEŻ
Listen on Spreaker.