Marian Banaś

i

Autor: East News Marian Banaś

Marian Banaś zgasił Mariusza Kamińskiego! Zrobił to jednym zdaniem

2021-07-21 11:43

Mariusz Kamiński, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Koordynator ds. Służb Specjalnych, zadebiutował na Twitterze. Z użytkownikami społecznościówki grzecznie się przywitał. Jego wpis szybko został zauważony. Nawet przez szefa Najwyższej Izby Kontroli, Mariana Banasia. Prezes NIK zgasił Kamińskiego jednym zdaniem.

Minister Mariusz Kamiński postanowił zrobić odważny krok i założył konto na Twitterze. Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wyjaśnił, że najnowsze doniesienia dotyczące jego aktywności będzie można śledzić właśnie na Twitterze. - Dzień dobry! Od dziś informacje o mojej bieżącej aktywności znajdziecie Państwo również na tym oficjalnym profilu na Twitterze - napisał Kamiński. Jego powitanie zostało od razu zauważone przez internautów. Jeden z komentarzy jest jednak szczególny, bo napisał go sam prezes Najwyższej Izby Kontroli, czyli Marian Banaś. - Witaj Mariusz! Oczywiście będę Cię obserwować - napisał najwyraźniej zadowolony, bo do wpisu dodał emotikon z uśmiechniętą buźką w okularach przeciwsłonecznych. Przypnijmy, że panowie mają ze sobą na pieńku. To przecież Marian Banaś ogłosił, że NIK złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu możliwości popełnienia przestępstwa przez Mariusza Kamińskiego, a także premiera Mateusza Morawieckiego, szefa KPRM Michała Dworczyka i szefa MAP Jacka Sasina, w związku z organizacją tzw. wyborów kopertowych.

Prezydent Duda poleci na Igrzyska! Zaskakujące doniesienia

Ostre słowa Mariana Banasia na konferencji o wyborach kopertowych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE