Imieniny Pani Basi

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Imieniny Pani Basi

MAKABRYCZNY żart Kaczyńskiego. Powiedział go przy pani Basi [WIDEO]

2019-12-28 3:56

Ja cię nie mogę! Z takiej strony Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie jest znany. Okazuje się, że z szefa Prawa i Sprawiedliwości jest niezły dowcipniś. O prezesie-zgrywusie opowiedział jeden z popularniejszych ostatnio posłów PiS - wiceminister infrastruktury Marcin Horała - w programie "Politycy od kuchni". Co ciekawe, Kaczyński na żarcik pozwolił sobie przy słynnej "pani Basi".

Zdaniem Horały Jarosław Kaczyński jest inteligenty, błyskotliwy, a także... dowcipny. - Tego w jego wizerunku medialnym nie widać - ubolewa wiceminister. Horała zdecydował się przytoczyć jeden z sytuacyjnych żartów prezesa PiS. Był on makabryczny!

JAKI ŻART OPOWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI? ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z MARCINEM HORAŁĄ

Politycy od kuchni (Marcin Horała)

Prezes PiS niedawno błysnął humorem w siedzibie partii przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. - Byłem już po wyborach, przede mną była osoba X, której akurat nieszczególnie dobrze w tych wyborach poszło. Ta osoba przyniosła jakiś prezent. Wchodzę, pani Basia przynosi nam jakąś kawę, herbatę i pyta: "co to za paczka?". Prezes odpowiada: "sądząc po rozgoryczeniu pana X, to może być bomba" - ujawnił Marcin Horała w programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka.

ZOBACZ TAKŻE: Bartoszewski wyznał prawdę o swoich dzieciach. Jest jak Małgorzata Rozenek [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE