Małgorzata Kidawa-Błońska i jej mały dworek

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Małgorzata Kidawa-Błońska i jej mały dworek

MAKABRA w rodzinie Kidawy-Błońskiej! Wstrząsające wyznanie kandydatki na prezydenta [FOTO]

2020-04-14 8:21

To naprawdę przerażające. O czymś takim nie da się po prostu zapomnieć. Małgorzata Kidawa-Błońska w szczególny dla Polaków dzień zdecydowała się na bardzo osobiste dramatyczne wyznanie. O tej historii raczej się nie mówiło, a na pewno zostawiła ona starszy ślad w rodzinie Kidawy-Błońskiej. Makabryczne sceny rozegrały się 80 lat temu.

Straszne wspomnienia wracają z ogromną siłą. W niedzielę, 13 kwietnia, po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. To, co działo się 80 lat temu, odcisnęło straszne piętno na wielu polskich rodzinach. Zwróciła na to uwagę Małgorzata Kidawa-Błońska, która opublikowała na Facebooku czarno-białe zdjęcie wujka swojego męża. Przypomniała przy tym okrutne zbrodnie stalinowskie. - 13 kwietnia to Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W Bykowni został zamordowany wujek męża - Tadeusz Błoński. W wielu polskich domach pielęgnowana jest pamięć o Ofiarach tej strasznej zbrodni dokonanej z rozkazu Stalina - tak podpisała przejmującą fotografię kandydatka na prezydenta PR.

ZOBACZ TAKŻE: Mocne TEZY Niesiołowskiego. Robert Lewandowski wpadnie w SZAŁ?!

Jak wzywać pogotowie? Czytaj>>>

Mąż Małgorzaty Kidawy-Błońskiej to wybitny reżyser i scenarzysta. W 2014 roku Jan Kidawa-Błoński odznaczony srebrnym medalem Zasłużony Kulturze "Gloria Artis. W grudniowej rozmowie z "Super Expressem" (CZYTAJ TU) przyznał, że jego żona "jest bardzo silną i mądrą kobietą". -  Ma też w sobie rodzinny gen patriotyzmu, który ją bardzo napędza - dodał reżyser. 


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 10 IV (goście: Łukasz Schreiber, Beata Tadla)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE